dolce1-2

Good morning everyone! I hope you are all doing well. Today I've got another look for you which I personally love. Once again it's all Dolce & Gabbana look, which I think looks amazing especially in combination with this background. For this post I chose to wear a pair of printed shorts in a combination with a blazer in the same print. I added some sneakers as I was walking quite a lot that day. The photos were taken at one of my favourite cafés in Prague, at the Cafe Chloé.

Krásné dopoledne všem! Doufám, že se všichni máte dobře a začínáte si užívat rozvolněného režimu tady u nás v Čechách. Já osobně jsem se nemohla dočkat toho, až doma nebudu muset vařit. Hned začátkem týdne jsem vyrazila do své oblíbené kavárny Cafe Chloé na velký brunch. Na sebe jsem si tentokrát oblékla další celý look od značky Dolce & Gabbana. Tentokrát jsem zvolila kombinace šortek a saka ve sejném printu. Přidala jsem světle modrý svetr s krátkým rukávem, oblíbenou kabelku a také tenisky, jelikož jsme se po brunchi pěšky vydaly na Pražský Hrad. Tak jak se Vám look líbí?


DG6-2

Good afternoon everyone! I hope you are doing are well. Today I am back with an outfit, which I wore during a video shoot which I did last week. I loved the look so much I thought it was a pity not to take an outfit picture as well. In this look I am wearing a Dolce & Gabbana dress in a combination with a bag from the same brand. To be honest I couldn't really imagine myself with a purple bag, however I have to say that I really like this one - I think it looks really cool! The whole look gives me a Blair Waldorf vibe and I am loving it - what do you think?! 

Krásné odpoledne všem! Po dlouhé době tu pro Vás mám outfitový post -  to konkrétně v hlavní roli od značky Dolce & Gabbana. Tenhle look jsem na sobě měla v rámci natáčení videa, ale přišlo mi škoda ho nevyfotit i sem na blog. Nikdy jsem fanouškem fialové moc nebyla, ale musím přiznat, že tahle kombinace mi opravdu sedla. Do kabelky jsem se tam zamilovala, že jsem si jí rovnou pořídila. Připomíná strašně styl Blair Waldorf a obecně mi přijde i jako něco nového v mém šatníku. Jak se líbí Vám?


rv6-2

Red Valentino is one of the brands I simply love. I feel like the brand's design is 100% my style - girly, elegant yet modern and different. You might remember me in a similar dress last year which I wore to an event which happened at their store in Prague. Unfortunately due to the situation the event got cancelled however since the stores's opened now I was able to take at their newest collection at least. One of the things that caught my attention was this midi dress with lace detailing which I think looks simply amazing. I am also in love with these pumps - I think they look so flattering and the bow detail is really cute. What do you think about the collection?

Red Valentino je jednou ze značek, kterou jsem si opravdu oblíbila. Jejich kousky jsou holčičí a elegantní, přitom moderní a trochu jiné. V jejich kolekce se mi líbí 99% kousků a rozhodně bych si z ní pořídila nejen jeden. Možná si pamatujete, že jsem minulý rok byla do jejich butiku v Maiselově pozvaná na speciální event. Ten se měl konat i tento rok, ale bohužel kvůli koronaviru byl přeložen. Měla jsem alespoň příležitost se do butiku zajít podívat na jejich novou kolekci - zamilovala jsem se do těchto krajkových midi šatů, které jsou podle mě naprosto dokonalé. Stejně tak jako šaty jsem si oblíbila i tyhle bílé podpatky s mašlí, která mi přijde jako skvělý detail. Jsou strašně pohodlné, a tak přemýšlím, že si pořídít ještě pár, který má o trochu menší podpatek. Co si o nich myslíte Vy?


unicorn-2

Good morning guys! Today I am back with another recipe, this time a really cute one. Are you having your friends over and wanna impress them with an unconvential breakfast? Then this is the perfect oppurtunity to make the "unicorn bowls".

Krásné ráno všem! Dneska mám pro Vás další recept, tentokrát opravdu jednoduchý a zároveň opravdu jednoduchý. Pořádáte sleepover a nevíte co ráno "uvařit" k snídani? Vyzkoušejte tyhle fotogenické "unicorn bowls", které hostům určitě vyrazí dech.


ap4-2

Good evening everyone! Today I would like to show you more details from my apartment as you seemed to love my first post about it! So, I hope you'll like these little details as well and I hope to read your opinion in the comment section below!

Krásný večer všem! Dneska mámpro Vás další články s detaily z mého bytu. Můj předchozí článek o bytových doplňcích se Vám opravdu líbil, a proto jsem se rozhodla Vám ukázat další detaily z mého domova. Tak doufám, že se Vám budou líbit i tyto!


cosm-2

Good morning everyone! I hope you are doing well. Today I would like to talk about my favourite body care products which I am using on daily basis and which I simply love (and why). So without any further do, these products are something I can't live without!

Krásné ráno všem! Doufám, že se všichni máte dobře. Dneska bych Vám ráda představila pár produktů z péče o pleť a tělo, keré používám pravidelně a bez kterých bych si svojí "rutinu" nedokázala představit. Tak jdeme na to!

Blogger Template Created by pipdig