blouse HERE / Daisy perfume Marc Jacobs / Elle Germany / Vogue Germnany / shorts HERE
 Last week I received two lovely packages - one with the blouse ( you can find it HERE ) and another lovely package with the floral shorts ( you can buy HERE ). I really like both items. Thank you for sending me these two lovely products!

Minulý týden jsem ve své schránce našla hned dva balíčky s novými věcmi - v prvním byla tadle halenka ( můžete jí nalézst  TADY  ) a kraťasy s květanami ( koupeno TADY ). Moc se mi líbí obě věci a už se nemůžu dočkat až je budu nosit!
Here you can see magazines I bought at friday. I really love the cover of Elle - the Alexa Chung one. I love her skinny body and her vintage style. I saw this cover a couple of months ago in UK, so I am really glad it came to Germany too!

Také jsem si v pátek koupila Elle a Vogue ( obě německé ). Miluju tudle obálku Elle s Alexou Chung! Už jsem jí viděla v anglickém Elle a neumíte si ani představit, jak jsem byla šťastná, že dorazila i do Německa! Moc se mi líbí její postava a její vintage styl.


Here I want to introduce a new limited collection of leggins on Romwe.com! They are printed and my big favourite is the galaxy printed ones on the very first picture. The are like 25 USD, which is totally nice price, because the black milk ones are 3 times more.

Také bych Vám ráda představila limitovanou kolekci legín od Romwe.com! Jedná se o potištěné legíny různých vzorů. Mými favority jsou jednoznačně ty úplně první s potiskem galaxie! Nejlepší na tom je, že stojí jenom 25 dolarů. Ty samé prodává Black Milk 3x tak dražší.