Saturday, July 7, 2012

WHAT'S IN MY TOPSHOP PARCEL?

 Some time ago I have showed you my "ordered list". Today arrived (a little bit late) my order from Topshop. I already showed you what I ordered, but I want to show you how it looks like in reality. I am really in love with the new stuff!

Nedávno jsem postla můj seznam věcí, které jsem si objednala. Na něm bylo i několik věcí z Topshopu. Dnes mi (trochu pozdě) balíček přišel a proto Vám chci ukázat mé nové úlovky, ze kterých mám opravdu radost!
black peplum top / wet look knit/ pearl cross bracelet/ Magda shoes (sale) all from Topshop
Here it's the whole order. I wanted this wet look knit for a very long time, so I decided to buy it. I think it's perfect for every season, because you can wear it in fall or winter, but in summer too. That's just the best. I went for white because I don't have a white knit. Then I got these shoes. I wanted a pair of "vintage" looking ones and these caught my eye! Another thing I ordered is this lovely pearl-cross bracalet. I love the cross and the pearl combination. It's really nice. And then the last thing is this peplum tops. I saw a lot of peplum tops on the bloggers and I liked how it looked like. That's why I decided to get the top too! 
How do you like my newies?

A tady můžete vidět všechny věci. Wet look svetr jsem chtěla už strašně dlouho. Proto jsem se rozhodla, že si ho také objednám. Myslím, že je perfektní nejen do podzimních a zimních měsíců, ale také se dá nosit v létě, což je super. Vybrala jsem si bílou, protože žádný bílý svetr ještě nemám. Pak jsem si objednala "MAGDA" boty, které vypadají trochu vintage a jsou ze slev. Nějaké podobné jsem chtěla. Další věcí, která mi přišla, je perlový náramek s křížem. Moc se mi líbí, protože je jednoduchý, ale originální, právě díky kříži. A jako poslední mi přišel "peplum" top v černé. Tydle topy jsem už viděla na hodně bloggerkách a fotkách a moc se mi líbilo, jak vypadaly. Proto jsem si řekla, že mi nesmí chybět v šatníku!
Jak se Vám líbí nové věci?

SHARE:

18 comments

 1. Loving the shoes!!!

  xoxo
  http://kumara-lifestyle.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. super věci, peplum top se mi moc líbí, doufám, že taky někde takový seženu .))

  ReplyDelete
  Replies
  1. díky ;) ten top se mi taky líbí! tenhle nebyl ani moc drahý. viděla jsem je taky třeba v H&M!

   Delete
 3. Love the knit, its gorge!

  Hayley xo

  ReplyDelete
  Replies
  1. thank you Hayley! I really wanted one like this!

   Delete
 4. Krásne kúsky, teším sa, až ich uvidím na tebe :)

  strayalley.blogspot.sk
  GIVEAWAY

  ReplyDelete
 5. Ty botky bych brala hned :))

  http://fashionpuding.blogspot.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. já si nejdřív nebyla jistá barvou, ale nakonec (protože se mi líbily) jsem si je objednala!

   Delete
 6. nad těma botama jsem taky uvažovala a ten náramek je skvělý, pošli mi kdyžtak odkaz na něj, nemůžo ho tam najít =(

  ReplyDelete
  Replies
  1. ty boty jsou moc dobrý, určitě si je kup! jsou pohodlný a vypadají dobře ;)jinak náramek se jmenuje "Cross Pearl Look Stretch" a taky ho tam nemůžu najít, asi už ho nemají :(

   Delete
 7. The feeling you get when your orders finnaly arive is the ever! Haha it feels like christmas oll over again right! Haha lovely items xox

  ReplyDelete
 8. I really enjoyed reading this article, and found it quite informative. And especially the part about tracking the parcel. Thanks for sharing! I generally prefer WPS to send parcel to Australia and would recommend it to all.

  ReplyDelete

THANK YOU FOR YOUR COMMENTS! - DĚKUJI VÁM VŠEM ZA KOMENTÁŘ!

Blogger Template Created by pipdig