Photobucket

Today we wanted to go to the beach. But as you might know from my twitter, there is a hurricane "Isaac" comming to Florida. We had to drive to Tampa and rebook a flight at least for my mom - she has a very important operation she can not miss. It happened once to us that our flight was cancelled because of the hurricane. When we were there, we stopped by in the International Plaza. I bought there a new diary planner by Moleskine for school. I am so happy I found a leather vest here, that is the reason why I have worn it today. I paired it with a simple shirt, denim shorts and sandals. I took my fav bag with me - Céline. As jewerly I put my watch with a lot of bracelets on.

Dneska jsme měli v plánu jít na pláž do Sarasoty. Z mého twitteru můžete vědět, že se blíží hurikán "Isaac" na Floridu a proto jsme museli sednout do auta, jet na letiště do Tampy a přebookovat let alespoň mojí mamce, která má důležitou operaci, kterou nemůže zmeškat. Už se nám stalo jednou (v Mexiku), že letiště na den zavřeli a my tak zmeškali let právě kvůli hurikánu. Když už jsme byli v Tampě, zastavili jsme se na chvíli v International Plaza, kde jsem si koupila diář od Moleskine do školy. Na sebe jsem si vzala novou koženou vestu, kterou jsem si koupila nedávno, protože z ní mám velikou radost. Jako obvykle jsem outfit nechala klasický - jenom jsem si oblékla černé tričko, džínové kraťasy a sandále. Jako kabelku jsem zvolila Céline. Na ruku jsem si vzala ještě hodinky s náramky.

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

sunglasses - Ray Ban / top - Michael Kors / vest - Nordstrom / necklace - Chanel / shorts - HERE / belt - Zara / watch - Michael Kors / bracelets - Nordstrom + Topshop / bag- Céline / sandals - Sam Edelman