Photobucket

Today I have been to Ellen Premium Outlet. It was really hot. I just put my dress with a print on and went outside. The dress is from Tampa. I paired with my new Sam Edelman sandals, which are very comfortable. I was really dissapointed about the Outlet. In december there were really great deals and now it was really expensive there and no pick. I will go there again on August, 16th because there should be some offers. I really want to buy there some jeans.

Dneska jsem se vydala do Premium Outletu v Ellentonu. Bylo opravdu horko, proto jsem na sebe vzala jen jednoduché šaty A-střihu, které jsem si koupila v Tampě. Zkombinovala jsem je s mými novými sandálami od Sama Edelmana, které jsou ale velice pohodlné. Co se týče outletu, byla jsem velice zklamaná. Na Vánoce tam bylo slev požehnaně, ale teď to tam bylo drahé, a k tomu měli i většinu věcí vyprodaných. Možná je to kvůli "Tax Free Weekendu", který byl nedávno. Ještě tam pojedu jednou, a to 16.srpna, protože mají mít podzimní výprodeje, tak snad tam něco ulovím. Třeba džíny, které potřebuji.


Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

 dress - Forever 21 / sandals - Sam Edelman / sunglasses - Ray Ban / necklace - Chanel / bracelet - Topshop / bag - Céline