Today I want to show you some of my newies, that I got recently. It is not all what I got, but these are my favs. Finally, I have bought a new watch - Casio in silver. First I wanted to buy it as Asos, but then I found the watch on a site hodinky-365.cz where it wa way cheaper. Also I got a new
spiked bracelet - a lovely accessory to my other MK watch and I have re-ordered the bag with studs. I think it is perfect for school, because I will not wear real Wang. I would destroy it, which I really do not want to. Both are from Vjstyle.
TIP: Recently I have found this site where you can buy some really nice jewerly, diamonds including, for a really good price - up 70% off the retail price. 
I think, you could pick there a very nice Christmas present. Definitely take a look!

Dneska bych Vám chtěla ukázat nějaké nové věci. Není to sice všechno, co jsem si v poslední době objednala, ale tohle jsou moji favoriti. Konečně jsem
si objednala hodinky ve stříbrné - a to stříbrné Casia. Původně jsem si je chtěla koupit v Asosu, ale pak jsem je našla na stránkách hodinky-365.cz, kde vychází ještě levněji, což mě překvapilo. Navíc mi přišly za necelé 2 dny. Mám z nich radost. Pak mi přišel náramek se "spikes", který se podle mě svěle hodí k mým druhým hodinkám od MK. A také jsem si re-objednala kabelku s cvočky na straně. Ta předtím mi vydržela asi 9 měsíců, pak mi jeden "stud" upadl. Nosím je do školy, kam Wanga určitě nosit nehodlám, protože ho nechci zničit. Do školy mi tahle kabelka přijde super. Oboje je z Vjstyle.

Photobucket Photobucket

Casio watch - hodinky-365.cz / bracelet, bag - Vjstyle