Today I have been back in Germany and this is the outfit I picked. I have worn a sweater dress in beige and a studded blazer with a fur vest over it. As bag I chose my new Balenciaga bag. I made a ponytail from my hair, because I kinda started to like how neat it looks like. I have never been a fan of haitstyles as ponytails, buns, etc. but I am really into them and I will wear them definitely more. Also I am really looking forwards my vacation. I am going to go away in three weeks and I really need some relax.

Dneska jsem se vydala do Německa a zvolila jsem svetrové šaty se "studded" sakem a faux fur vestou. Přidala jsem zlaté doplňky a poprvé jsem si vzala i novou kabelku. Z vlasů jsem si udělala culík. Nikdy jsem nebyla fanouškem culíků, drdolů a podobných účesů, ale v poslední době jsem si je oblíbila, protože vypadají upraveně. Kromě toho, že jsem v Drážďanech potřebovala zařídit nějaké věci, byla jsem i v několika obchodech v naději najít "boyfriend jeans", které jsem bohužel nenašla. Ale objevila jsem něco jiného - v Drážďanech mají Michael Kors kabelky! Bohužel jsem je zatím viděla je ven výloze - konkrétně malou Hamilton bag a Astrid -, ale určitě se tam co nejdřív podívám. A cena? Rozhodně levnější než u nás a co mě překvapilo, jsou levněješí i něž na Net-a-porter.

Photobucket Photobucket
Photobucket

sweater dress - Mango / blazer - Zara / fur vest - Romwe (link) / tights - H&M / watch - Michael Kors / bracelets - Lindex, Vjstyle /
  bag - Balenciaga / boots - Topshop