There hasn't been a giveaway for a very long. Tomorrow it's my birthday and I cannot share with you my cake, so I decided that to make a little giveaway for you guys! There will be picked 2 lucky winners who will get 50$ to spend on Chicwish, which belongs to one of my favourite eshops! The giveaway will end on the 1st of July. The winners will be picked randomly and announced on the Voguehaus facebook page (which you an like here).

Giveaway nebyla na blogu už hodně dlouho, a tak jsem se rozhodla jednu udělat. K tomu mám zítra narozeniny a jelikož se s Vámi nebudu moct podělit o dort, chtěla jsem dát alespoň šanci 2 z Vás vyhrát kupón v hodnotě 50-i dolarů na Chicwish, což je jeden z mých oblíbených eshopů. Výherci budou vybráni náhodně a vyhlášení proběhne 1.července na facebookové fanpage (kterou můžete sledovat zde).

Conditions
1. Be a follower of Voguehaus (GCF nebo Bloglovin)
2. Like Chicwish's facebook
3. Follow Chicwish's Pinterest
4. Leave a comment with the names under which you are following this blog and Chicwish's facebook and Pinterest. Also write there a contact email adress in case you'll win

Don't forget that you have to have an account on Chicwish in order to receive the credit! Good luck to you all!

Podmínky
1. Musíte být followerem Voguhaus (GCF nebo Bloglovin)
2. Musíte likovat Chicwish na facebooku
3. Sledujte Chicwish na Pinterest
4. Nezapomeňte okomentovat tento příspěvek a uveďte jméno, pod kterým tento blog a Chicwish sledujete, stejně tak jako kontaktní email v případě výhry

A také nezapomeňte, že musíte mít účet na Chicwish, kam Vám 50-i dolarový kupón bude zaslán. Přeji Vám všem hodně štěstí! :)