We arrived the day before yesterday in the evening at our hotel in Orlando. The way was long, but totally worth it. Yesterday we have been to the sushi house, where they had the best sushi ever. This is the outfit I picked for our dinner. I've never liked red colour, but this summer I feel like I will wear it a lot. I have bought this blouse together with these shorts yesterday at American Apparel. I liked the combination of those two, so I decided to wear it as outfit. I have added some golden jewelry and my Balenciaga bag. Today we are heading to Tampa, where we will spend 3 days. I will also try to take a lot of random pictures for you gyus. Due the time difference, the post will appear here later than usually. 

Předevčírem večer jsme dorazili do našeho hotelu v Orlandu. Cesta byla dlouhá a únavná, protože jsme měli několikrát zpožděný let. Nakonec jsme ale stihli všechny lety a doletěli v pořádku. Včera jsme byli celý den v Orlandu a večer zašli na večeři na sushi do Sushi House, kde mají to nejlepší sushi v celém Orlandu. Zvolila jsem tento outfit. Halenka i kraťasy jsou kupované včera v American Apparelu. Halenky jsem si oblíbila a nosím je mnohem častěji než obyčejná trička. Červenou jsem nikdy ráda neměla, ale musím říct, že tohle léto jsem si jí nějak oblíbila a určitě bych si chtěla pořídit i nějaké další kousky v této barvě. K tomu jsem zvolila zlaté doplňky a Balenciagu. Dneska odjíždíme do Tampy, kde budeme další 3 dny. Budu se snažit fotit co nejvíce, ať můžu pro Vás udělat nějaký random článek! :) A články se tu díky časovému posunu budou objevovat později než obvykle.


blouse - American Apparel / shorts - American Apparel / heels - Zara / bag - Balenciaga / sunglasses - Ray Ban / watch - Michael Kors