I have already mentioned that I would like to make a decor article sometime. Because I am stuck at home the whole weekend, because I have so much school work to do, I decided to make it now. I have been shopping at Ikea and returned with some lovely items. I have alreday made one "room" tour post, but since then my room has changed a little. So, take a look!

Už jsem se zmiňovala asi před 2 týdny ve článku, že bych Vám ráda ukázala nějaké detaily mého pokoje. Už jsem jednou dělala "room tour", ale od té doby se pokoj mírně změnil, přidala jsem pár dekorací a navíc si myslím, že blog by neměl být čistě o outfitech. Celý víkend jsem byla (a budu) doma. Mám celkem dost práce do školy a proto bylo ideální ho udělat dneska. Zítra se už chystám na chvíli do města, ale poslední dobou mi přijde, že nemám čas absolutně na nic.


I have bought some plastic boxes to organize my make up and jewelry collection. You could see that I have bought some while my visit in July, now I picked some more because my collection is huge. I think that they are perfect if you want to keep all organised!

V Ikee jsem si pořídila průhledné boxy na kosmetiku a klasické plátěné na šperky. Na Instagramu jsem Vám ukazovala, že jsem si koupila nějaké už v červenci. Moje sbírka šminek a šperků je ale obrovská, proto jsem si musela koupit ještě pár dalších.Myslím, že jsou super na zorganizování věcí. Hned pak máte přehled, kde co je!I simply adore candles, so perfect for cold autumn and winter evenings, in bed with tea and some nice movie. I picked these with roses on it - I love girly items like this, it suits my deco-style really well. My favourite candles are Yankee Candles one (Cinnamon, Cranberries), but unfortunely I do not have these anymore. (I brought them from the States). I think I will have to buy some while my winter stay!

Mám ráda různé dekorace, hlavně s růžemi. Po celém pokoji jich mám několik. Nemohla jsem si nekoupit tyhle svíčky, které budou skvělé do chladných podzimních večerů. Co se týče svíček, vedou u mě Yankee Candles (skořice a brusinky), ale všechny, co jsem si přivezla z USA, jsem už bohužel spotřebovala. Určitě si zase nějaké v zimě přivezu!


Today I got some new orders, including one from Chicwish - I totally adore my new sunglasses! They will definitely go with me to my October vacation (in 3 weeks, yay!). I told you that I will g to Barcelona. Unfortunately, we could not find any tickets - so we changed the destination. Before I will be off to my vacation in Carribean, I will go to Berlin! I will definitely make pictures and posts for you. I hope you will have a lovely day!

Dneska mi také přišlo několik balíčků a v jednom z nich byly tyhle brýle. Přijde mi, že vypadají trochu vintage a líbí se mi, jak jsou udělané do "cat eye". Určitě si je vezmu s sebou na dovolenou, kam letíme za 3 týdny. Před tím, jsem plánovala letět do Barcelony. Bohužel jsem už nenašla letenky, takže místo do Barcelony se chystám do Berlína (ale to až za 2 týdny). Uričtě tam budu fotit a psát články. Přeji Vám všem krásný víkend!