I have already mentioned that I would like to make a decor article sometime. Because I am stuck at home the whole weekend, because I have so much school work to do, I decided to make it now. I have been shopping at Ikea and returned with some lovely items. I have alreday made one "room" tour post, but since then my room has changed a little. So, take a look!

Už jsem se zmiňovala asi před 2 týdny ve článku, že bych Vám ráda ukázala nějaké detaily mého pokoje. Už jsem jednou dělala "room tour", ale od té doby se pokoj mírně změnil, přidala jsem pár dekorací a navíc si myslím, že blog by neměl být čistě o outfitech. Celý víkend jsem byla (a budu) doma. Mám celkem dost práce do školy a proto bylo ideální ho udělat dneska. Zítra se už chystám na chvíli do města, ale poslední dobou mi přijde, že nemám čas absolutně na nic.


I have bought some plastic boxes to organize my make up and jewelry collection. You could see that I have bought some while my visit in July, now I picked some more because my collection is huge. I think that they are perfect if you want to keep all organised!

V Ikee jsem si pořídila průhledné boxy na kosmetiku a klasické plátěné na šperky. Na Instagramu jsem Vám ukazovala, že jsem si koupila nějaké už v červenci. Moje sbírka šminek a šperků je ale obrovská, proto jsem si musela koupit ještě pár dalších.Myslím, že jsou super na zorganizování věcí. Hned pak máte přehled, kde co je!



I simply adore candles, so perfect for cold autumn and winter evenings, in bed with tea and some nice movie. I picked these with roses on it - I love girly items like this, it suits my deco-style really well. My favourite candles are Yankee Candles one (Cinnamon, Cranberries), but unfortunely I do not have these anymore. (I brought them from the States). I think I will have to buy some while my winter stay!

Mám ráda různé dekorace, hlavně s růžemi. Po celém pokoji jich mám několik. Nemohla jsem si nekoupit tyhle svíčky, které budou skvělé do chladných podzimních večerů. Co se týče svíček, vedou u mě Yankee Candles (skořice a brusinky), ale všechny, co jsem si přivezla z USA, jsem už bohužel spotřebovala. Určitě si zase nějaké v zimě přivezu!


Today I got some new orders, including one from Chicwish - I totally adore my new sunglasses! They will definitely go with me to my October vacation (in 3 weeks, yay!). I told you that I will g to Barcelona. Unfortunately, we could not find any tickets - so we changed the destination. Before I will be off to my vacation in Carribean, I will go to Berlin! I will definitely make pictures and posts for you. I hope you will have a lovely day!

Dneska mi také přišlo několik balíčků a v jednom z nich byly tyhle brýle. Přijde mi, že vypadají trochu vintage a líbí se mi, jak jsou udělané do "cat eye". Určitě si je vezmu s sebou na dovolenou, kam letíme za 3 týdny. Před tím, jsem plánovala letět do Barcelony. Bohužel jsem už nenašla letenky, takže místo do Barcelony se chystám do Berlína (ale to až za 2 týdny). Uričtě tam budu fotit a psát články. Přeji Vám všem krásný víkend!