Thursday, September 11, 2014

PACKING FOR LONDON


Traveling is fun, however it has its flaws as well - getting up early, delays, feeling tired. Today I got back at home from Slovakia. I wanted to do a regular outfit post, but our train was late, I felt really sleepy and it was raining outside. I decided to do a little post about my packing to London (what I am doing right now). I would like to write some other posts that outfits, I think the blog will be more interesting, what do you think? Besides, I am leaving on Saturday for London and my plans there? Shopping, sightseeing, London Fashion Week, meet-up with old friends and just walking through the city! Do you have any tips where to go there?

Před chvílí jsem dorazila domů ze Slovenska. Cestování mám moc ráda, ale jako většina věcí, i to má své nevýhody - vstávání brzy, zpoždění, únava. Původně jsem chtěla vyfotit outfit, který jsem dnes měla na sobě, ale náš vlak měl zpoždění, pršelo a po cestě jsem byla celkem unavená. Proto jsem se rozhodla udělat trochu jiný článek než obvykle. Takové "neoutfitové" bych chtěla psát častěji, myslím, že dělají blog mnohem zajímavější, co myslíte? Do Londýna sice odlétám až v sobotu, ale zítra budu celý den v Drážďanech a proto jsem s balením začala už dneska. A moje plány? Nákupy, památky, London Fashion Week a sraz s Kamčou, kterou určitě všichni znáte. Pokud máte nějaké tipy, kam zajít v Londýně, budu ráda, když mi je napíšete do komentářů! :)SHARE:

24 comments

 1. Jéé pěkný článek :) Krásné fotky

  užij si to v Londýně :)

  ReplyDelete
 2. Závidím ti, taky bych hned někam jela. Tvoje outfitové články mám moc ráda, ale radost mi udělá určitě i neoutfitový :)

  Lucieswlife

  ReplyDelete
 3. Jéé už máš ty super sandálky z Topshopu i v bílé? Jsou naprosto super! Užij si to v UK :-).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tyhle jsou s Asosu, nejsou tak vysoké, tak jsou ještě pohodlnější :) a děkuji! :)

   Delete
 4. tyhle články se mi moc líbí a je supr je prokládat mezi outfitovými! takže za mě rozhodně ano!
  PS. máš moc pěkné věci!

  ReplyDelete
 5. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 6. na nákupy Sloane street, výborné obchody a menej ľudí ako na Regent a Bond street a krásnu atmosféru má Covent Garden Markt :)) ja som bola pred 2 týždňami a bolo skvele, prajem hlavne pekné počasie a uži si to :))

  ReplyDelete
 7. Skvělý! Hned bych jela do Londýna taky)

  ReplyDelete
 8. enjoy LDN!

  http://fashioneiric.blogspot.com.
  Coline ♥

  ReplyDelete
 9. ty bílé jsou úplně TOP!! ♥

  ReplyDelete
 10. Tak hlavně ať ti vyjde počasí v rámci "anglických možností". Zvolila jsi velmi stylový obal na pas, jen co je pravda!:)

  www.taleofmissa.wordpress.com

  ReplyDelete
 11. Tyhle články jsou super! Tvoje fotky totiž nemají chybu, takže se na ně krásně kouká :) Já letím zítra do Říma a taky se už nemůžu dočkat... :)

  http://giallotulipano.blogspot.com/

  ReplyDelete
 12. Takéto články milujem. A tie tvoje topánky... uch ach... božské. :)

  ReplyDelete
 13. Už se těším až si vezmeš ty bíle boty :)

  Check my blog YOKO NGUYEN BLOG

  ReplyDelete
 14. Úžasný článek :) Máš na cesty samé krásné věci nachystané
  veru-life.blogspot.cz

  ReplyDelete
 15. mám ráda tvoje fotky a tenhle článek se povedl :) užij si Londýn ;)

  ReplyDelete
 16. Uži si to v Londýne. Teším sa na fotky :)

  ReplyDelete
 17. Úžasný post, Baru!! Jsem ráda, že budeš takovéhle články dělat častěji, mám je u tebe hrozně ráda:)) A ty bíle botky:O ty jsou perfektní!! Těším se, až s nimi uvidím nějaký článek!♥

  ReplyDelete
 18. I think it's a perfect idea to do other posts as well like that sometimes! I love "packing posts" etc and am excited about other "not-outfit-posts" on your blog! :)
  I wish you a perfect time in beautiful London,
  Alissa
  www.alissaloves.wordpress.com

  ReplyDelete
 19. Kann dir den Brick Lane Backyard Market empfehlen :) Notting Hill ist auch sehr schön, vorallem von den Häusern her :) Ganz viel Spaß in London ♥

  ReplyDelete
 20. Ten kryt na telefon je top! Odkud?

  http://lareineb.blogspot.cz/

  ReplyDelete

THANK YOU FOR YOUR COMMENTS! - DĚKUJI VÁM VŠEM ZA KOMENTÁŘ!

Blogger Template Created by pipdig