DSC_0228

Last three nights we spent in Upper West Side, at the Hotel Belleclaire. We wanted to experience various neighborhoods of Manhattan. Here are some snapshots from the lovely hotel and of course, some new items I purchased during the last days of our stay!

Poslední tři noci jsme strávily v Hotelu Belleclaire. Chtěly jsme se podívat taky do jiné části Manhattanu než jen do Midtown. Dneska mám pár fotek z hotelu a rovnou jsem Vám vyfotila i pár nových věcí. Rozhodla jsem se zainvestovat do bot a také jsem si pořídila novou kabelku. Původně jsem sháněla stejný tvar od Mansura Gavriela, ale zklamal mě materiál kabelky. Tahle se mi líbí mnohem víc. Jak se líbí Vám?

Hotel Belleclaire is a 3-star hotel located a few minutes away from Central Park. We had a very big, spacious room with a breathtaking view - the Upper West Side with the Hudson river. We could also see this from our bed! How amazing is that? The hotel also offer free wifi, which is for me, as a blogger, very important. We had a breakfast included in our stay, however the breakfast is served in the lobby only and there was only a pick of pastries only - which is for me, gluten-intolerant person, not an option. So this is the only thing I didn't like so much. The hotel is lovely, the staff very friendly and the location pretty amazing too! Definitely worth staying at!

Hotel se nachází jen pár minut pěšky od Cental Parku. Měly jsme opravdu velký, prostorný pokoj s dechberoucím výhledem na Upper West Side a řeku Hudson (kam jsme viděly i přímo z postele). Měly jsme také možnost snídaně, kde jsme byly jen jednou. Snídaně mají pouze v lobby baru v hodně "americkém stylu" - tedy různé pečivo a káva "to go", což pro mě, jako člověka intoleratního na lepek, není ideální. Tohle je snad jediná věc, kterou bych hotelu vytkla. Všude mají samozřejmě free wifi, personál je příjemný a celkově se mi v hotelu líbilo :)

DSC_0247
DSC_0434 DSC_0788m DSC_0784 DSC_0832 (2) DSC_0258 DSC_0311 DSC_0229 DSC_0869 DSC_0433
DSC_0281 DSC_0279l DSC_0245 DSC_0202 DSC_0529

Special thanks to Hotel Belleclaire