IMG_2608

A lot of you have asked me in my last article about my eye make-up, what brand and products do I use. To lighten you in I want to show you in today’s article what do I use for my eye make-up.

K minulému článku mi přišlo několik dotazů ohledně mého očního make-upu. Jak a čím si maluji oči? To bych Vám chtěla říct právě v dnešním článku. Není to nic složitého a budu ráda, když mi pak výsledek ukážete třeba na Instagramu!


IMG_2610 ud7 ud4 IMG_2605 IMG_2602

As said in one of my previous articles, last week I spent a lovely day with Comopolitan and thanks to them I had the chance to try some Urban Decay products (which I am “wearing” right now). 

Jak už jsem psala v jenom z minulých článků, minulý týden jsem strávila spolu s dalšími bloggerkami den s Cosmopolitanem. Byly jsme v Hotelu Popovičky, kde jsme dostaly spoustu dárečkú (včera trička navržené Janem Vajdou) a právě díky Cosmopolitanu jsem měla šanci otestovat nějaké produkty od Urban Decay na vlastní kůži, z čehož mám obrovskou radost!

ud2 gr3 gr4

The first step is the basis, which make the eye shadows last the whole day. Then I go for eyeshadows. At the moment I am using the Naked 3 palette by Urban Decay. I own all three of them and I have to say that this one is the closest to my heart. I think that the colours are  the best here. So I am starting with the shadow “strange” which I apply all over my crease and in the corner of my eye to make the eyes stand out more. Then I go for the shadow “Factory” and with this one I hem my eye. The last and final step is adding a little bit of “Darkside” to the “end” of my crease and create the smokey eye effect. Then you apply the eyeliner and mascara and are ready to go! I hope the tutorial was understandable, I am not a make-up professional, just giving away what I learned!

Jako první nanaesu bázi, díky které stíny vydrží tam, kde mají. Pak nanesu stíny. Momentálně používám Naked 3, která mi osobně přijde ze všech Naked paletek nejlepší. Vyzkoušela jsem všechny a v téhle se mi barvy líbí nejvíce. Nejdrív nanesu nejsvětlejší stín “Strange”, a to přes celé víčko a do koutku oka. Tím oči rozzářím. Pak “oblemuji” víčko hnědým “Factory", čímž ho zvýrazním. Poslední krok je stín “Darkside", který nanesu do vnějšího koutku oka a vytvořím tak kouřový efekt. Pak už stačí nanést linky, řasenku a je hotovo! Tak doufám, že všechno bylo srozumitelné a pokud ne, určitě neváhejte mi napsat do komentářů!

Photos by me & Barbora Bistiak