Wednesday, July 15, 2015

NEW IN: SUMMER BAGS


Long time there was no "new in" post, so today I would like to give you an update about my new bags. If you are following me on Snapchat or Facebook, then you probably know, that I asked about your opinion about the bags I liked and here what I decided to get. This time I went for something so untypical for me - colours. I have to say I love both bags I cannot wait till wearing them out! Both are ordered from Forzieri.

Pokud mě sledujete na Facebooku a/nebo Snapchatu (@Ondrackova), určitě jste ši všimli, že jsem se nedávno rozhodovala mezi 4 kabelkami. Dneska bych Vám chtěla ukázat, co jsem si nakonec z Forzieri objednala. Je to léto, takže jsem se rozhodla trošku experimentovat a objednat si trochu něco netradičního. Kabelky se mi líbí obě (ikdyž Selma trochu vede) a už se nemůžu dočkat až Vám je ukážu v outfitech! :)I got used to ordering designer bags from e-shops, but Forzieri really surprised me with their packing! Both bags were wrapped beautifully, I also received a personal thank you card and perfume sample (Chanel Nr. 5). I went for Express delivery, which took 1 day! The e-shop is European, so I din't have to pay extra taxes.

Už jsem si zvykla na to objednávat i dražší věci přes internet. Musím ale říct, že mě opravdu překvapilo balení Forzieri. Takhle krásně zabalené věci jsem snad ještě nedostala. V krabici jsem také našla kartičku s osobním věnováním a vzorek Chanel Nr. 5. Při objednávání jsem si zvolila Express doručení, které trvalo neuvěřitelný den! Jedná se o evropský eshop, takže jsem nemusela už nemusela nic doplácet.Michael Kors Mini Selma in bay blue and Rebecca Minkoff Mini MAC in off shellSpecial thanks to Forzieri

SHARE:

21 comments

 1. I love the bag :-* www.thepinkheartgirl.blogspot.de

  ReplyDelete
 2. Wow, beide sind wirklich so wunderschön! Ich glaube für die Beiden habe ich sogar auf Facebook gestimmt hihi :) Du hast wirklich so einen tollen Geschmack! <3 Ich hoffe, deine Klausuren sind bald vorbei!
  Liebste Grüße
  Alissa
  www.alissaloves.wordpress.com

  ReplyDelete
 3. Nádherné úlovky. Najmä biela od R.M. je pre mňa láska na prvý pohľad ♥

  *GIVEAWAY*

  ReplyDelete
 4. Vyhrály moje favoritky!:) Jsou moc povedený :))
  One blondie life

  ReplyDelete
 5. O mini mac přemýšlím už hodně dlouho, chtěla bych ale odstín plum, který nikde moc není k sehnání. Na Selmě se mi líbí ten odstín, na léto ideální.
  CHIC Adriana

  ReplyDelete
 6. Gorgeous bags! :)

  www.anetesdomas.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Obě jsou krásné! :)) Já doufala, že si vybereš tu modroučkou od Korse, strašně se mi líbila! Už se těším na outfity. :))

  ReplyDelete
 8. The baby blue bag is to die for! I'm in love!

  ♥ Hope you have a wonderful day! ♥

  THE KAWAII PLANET

  ReplyDelete
 9. Doufala jsem, že si vybereš tu svetle modrou. Já jsem si teď pořídila ve stejné barvě triko (což se rozhodně nedá srovnávat kabelkou), a ta barva ve mě prostě probouzí léto :)

  http://moimelea.blogspot.cz

  ReplyDelete
 10. I love the baby blue color of the MK bag and the gold hardware is just amazing! Stunning bags :)

  http://tamaraami.blogspot.co.at

  ReplyDelete
 11. Nebudeš prodávat Mini Mac černou? :)

  ReplyDelete
 12. hlavne tá od Korsa je krásna, má veľmi peknú farbu :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
 13. Barva Selmy naprosto božská:) Skvělý výběr.

  ReplyDelete
 14. Love your bag!

  www.bebagottel.blogspot.com

  ReplyDelete
 15. ach krásne sú :) ja som si nedávno kúpila mini bag od karla lagerfedla

  https://miskaholla.blogspot.com/

  ReplyDelete
 16. Jsou nádherné! Jen by mě zajímalo, kde na to ve svém věku bereš peníze :D :)

  ReplyDelete

THANK YOU FOR YOUR COMMENTS! - DĚKUJI VÁM VŠEM ZA KOMENTÁŘ!

Blogger Template Created by pipdig