Long time there was no "new in" post, so today I would like to give you an update about my new bags. If you are following me on Snapchat or Facebook, then you probably know, that I asked about your opinion about the bags I liked and here what I decided to get. This time I went for something so untypical for me - colours. I have to say I love both bags I cannot wait till wearing them out! Both are ordered from Forzieri.

Pokud mě sledujete na Facebooku a/nebo Snapchatu (@Ondrackova), určitě jste ši všimli, že jsem se nedávno rozhodovala mezi 4 kabelkami. Dneska bych Vám chtěla ukázat, co jsem si nakonec z Forzieri objednala. Je to léto, takže jsem se rozhodla trošku experimentovat a objednat si trochu něco netradičního. Kabelky se mi líbí obě (ikdyž Selma trochu vede) a už se nemůžu dočkat až Vám je ukážu v outfitech! :)I got used to ordering designer bags from e-shops, but Forzieri really surprised me with their packing! Both bags were wrapped beautifully, I also received a personal thank you card and perfume sample (Chanel Nr. 5). I went for Express delivery, which took 1 day! The e-shop is European, so I din't have to pay extra taxes.

Už jsem si zvykla na to objednávat i dražší věci přes internet. Musím ale říct, že mě opravdu překvapilo balení Forzieri. Takhle krásně zabalené věci jsem snad ještě nedostala. V krabici jsem také našla kartičku s osobním věnováním a vzorek Chanel Nr. 5. Při objednávání jsem si zvolila Express doručení, které trvalo neuvěřitelný den! Jedná se o evropský eshop, takže jsem nemusela už nemusela nic doplácet.Michael Kors Mini Selma in bay blue and Rebecca Minkoff Mini MAC in off shellSpecial thanks to Forzieri