I am on my to Miami now, but I thought that in the meantime I can share with you some new items that arrived yesterday from my favourite italian eshop Bruna Rosso. I am getting really excited about autumn and I think that you will see these two on me a lot in the next couple of months. So, what's inside?

Před tím, než jsem odletěla na dovolenou, jsem si zajela do Německa pro balíček z Bruna Rosso, který mi tam včera přišel. Na obě věci v něm jsem se strašně moc těšila a proto jsem ráda, že si alepsoň jednu z nich můžu vzít s sebou.  A pokud Vás zajímá, co mi nového přibylo do šatníku, pokračujte ve čtení...Givenchy studded ankle bootsI was looking for a new grey bag, since I didn't like my old Alexander Wang one (which is already sold). I had a big crush on the Sac de Jour bag by Saint Laurent for a long, long time and I think that in grey the bag looks even better than in black. Also I needed new booties for fall - how gorgeous are these? If you are planning getting some new items for the autumn season, I have good news for you - you can get 15% your order using the code FASHIONINMYSOUL! Happy shopping!

Už se moc těším na babí léto a podzim, takže pomalu začínám nakupovat oblečení do trochu chladnějšího počasí. Jedna z věcí, kerou jsem měla na svém podzimním wishlistu, byla šedá kabelka. Svojí Rocco bag od Alexandra Wanga jsem prodala a sháněla novou. Po Sac de Jour jsem pokoukávala už déle a myslím, že v šedé vypadá ještě líp než v klasické černé. Kromě kabelky jsem si na eshopu vybrala i kotníkové kozačky. Kdo blog sleduje, ví, že jsem milovních všech "ankle boots" a tyhle jsou prostě nádherné. A pokud i Vy plánujete nákupy na podzim, mám pro Vás dobrou zprávu - na svojí objednávku na Bruna Rosso dostanete 15% slevu když zadáte kód FASHIONINMYSOUL
Saint Laurent Sac de Jour