pfw_ss16_day8_00--91

Is there anything more French than Chanel, sailor-stripes and the Eiffel Tower? Well, I don't think so. And all together in one picture it's the perfect combination! Feeling like a Frech girl, I was wearing this gorgeous Valentino dress from Bruna Rosso, which I paired with my new red heels from Luxury Bags and my new Chanel flap bag. These are the last photos from France, but I hope you enjoyed them as much as I did!

Myslím, že není lepší způsob, jak Pařížský Fashion Week zakončit, než něčím typicky francouzským - jako je Eiffelovka, pruhy a Chanel. Do Paříže mi přišly tyhle nádherné pruhované šaty od Valentina, společně s černým kabátem. Outfit jsem doplnila novými podpatky z Luxury Bags a vysněnou flap bag. Tohle je tedy poslední článek z Paříže, po které se mi už teď stýská. Celý výlet byl tak trochu splnění mého snu - podívala jsem na přehlídky, viděla znovu svoje oblíbené místa, koupila si Chanelku a prostě si to tam užila. Pokud si i Vy chcete splnit sen, máte teď jedinečnou příležitost! Pokud vlastníte MasterCard a zaregistrujete jí na www.specials.cz, můžete vyhrát víkend s nákupy v Londýně! Pokud se na stránkách zaregistrujete, budete navíc i dostávat peníze nazpátek z každého nákupu (seznam obchodů naleznete na stránkách) - a MasterCard Vám může splnit sny! Tak přeji hodně štěstí!

pfw_ss16_day8_00--96 pfw_ss16_day8_00--94 pfw_ss16_day8_00--102 pfw_ss16_day8_00--95 pfw_ss16_day8_00--93 pfw_ss16_day8_00--97

I am wearing:
Valentino dress via Bruna Rosso (here)
Valentino dress via Bruna Rosso (here)
Saint Laurent heels via Luxurybags (here)
Chnael bag (here)
Marc Jacobs watch (here)
Michael Kors bracelet (here)
Celine sunglasses (here)

photos by The Styleograph