Desktop12

With Christmas just around the corner, I wanted to give you another chance to get a little something from me, so this time you can win a voucher on a Czech e-shop Answear and get a present for yourself, your family or your friends! They have a big selection of brands, including Mango, Jeffrey Campbell, Calvin Klein or Adidas - my picks you can see in the collage above. And what do you have to do to win? You'll find out if you continue reading!

Do Vánoc zbývá už jen 9 dní, a proto bych chtěla dát další šanci někomu z Vás ode mně dostat "dárek pod stromeček". Tentokrát máte šanci vyhrát voucher v hodnotě 1500Kč na útratu na českém eshopu Answear. Na Answer najdete spoustu značek - mě jich zaujalo hned několik - Jeffrey Campbell, Mango, Calvin Klein a nebo třeba Adidas a Nike. Podmínky soutěže a více informací o soutěži se dozvíte, pokud budete pokračovat ve čtení!


1. To enter the giveaway you'll have to make a collage of an outfit for "Mr. Santa". The collage has to be from items available on the e-shop only. It doesn't have to be all about red and green, just be as creative as you can be!
2. Also if you send the collage to kristina.stara@answear.cz, you'll get 25% code on your email, which will be valid from 1.1. till 31.12.2016.
3. You can enter the giveaway from today till December, 22nd. The winner will be picked and announced on my facebook.

Fingers crossed!

1. Abyste se mohli soutěže zúčastnit, musíte vytvořit koláž složenou z produktů z eshopu na téma "outfit pro Ms. Santa". Fantazii se mezi nekladou, nemusíte se nutně držet jen červené a zelené. Outfit na dané téma musíte zanechat tady v komentáři. Pokud nechcete vytvářet koláž, stačí jen zanechat komentář s odkazy na jednotlivé kousky. Také nezapomeňte připsat i svojí emailovou adresu, abych Vás v případě výhry mohla kontaktovat.
2. Pro každéhho mám zároveň i 25% slevu, která bude platná od 1.1 do 31.12.2016 (pouze na nezlevněné zboží). Abyste slevu dosali, stačí odeslat koláž/linky na emailovou adresu kristina.stara@answear.cz. Obratem Vám pak přijde slevový kód.
 3. Vítež bude vyhlášen 22.12.2015 na mém facebooku.

Tak přeji hodně štěstí!