DSC_0092

Since a lot of you liked my last few recipes and asked for more, I decided to share with you this healthy ice cream recipe, which I enjoy having for breakfast now! The recipe is super-easy, super-healthy and super-yummy!

Hodně z Vás mi psalo, že Vás moje recepty baví a že byste rádi viděli ještě nějaké. Proto jsem se rozhodla Vám ukázat tenhle na "zdravou zmrzlinu", kterou jsem si v poslední době oblíbila hlavně k snídani nebo i ke svačině. Recept je opravdu jednoduchý, zdravý a hlavně chutný!

DSC_0072

You will need:

- 2 (frozen) bananas
- (frozen) strawberries
- (frozen) blueberries
- greak yoghurt
+ toppings

Budete potřebovat:

- 2 (mražené) banány
- (mražené) jahody
- (mražené) borůvky
- řecký jogurt
+ posypky

DSC_0088

All you have to do is take a mixer and mix all ingredients. Then give the substance into freezer and leave it there for ca. 30 minutes. Then take it out and serve together with your favourite toppings - mine are either bananas + strawberries + coconut or kiwi + mango + coconut!

Jediné, co musíte udělat, je rozmixovat všechny ingredience. Hmotu, kterou jste umixovali, pak dejte do mrazáku a nechce tam přibližně 30 minut. Pak už stačí jen vyndat a naservírovat s oblíbeným ovocem, kokosem a (nebo) ořechy. Moje oblíbená kombinace je buď banán + jahody + kokos nebo kiwi + mango + kokos. 

DSC_0041