barbora_berlin_march_2016-6 (Copy)

Before I left to Rome, I spent a day in Berlin, because that's where we were flying from. I had a lot of time there, so I contacted Christian from The Styleograph again and we did some shootings together! This look is what I was wearing during the day in Berlin. It's chic, yet comfortable for a day full of walking (and shopping). You have already seen this amazing leather jacket in one outfit post autumn and I think that it goes perfectly with my new Faye bag by Chloé. I have added an all black outfit underneath with a pair of taupe ankle boots, which is my last catch from Zara. I have also added a taupe hat and some golden jewelry. And of course, coffee!

Jak už asi víte z Instagramu, minýlý týden jsem byla v Římě (o tom ale až příště). Před tím, než jsme  s přítelem odletěli, jsme strávili den v Berlíně (ze kterého jsme také letěli). Přítel v Berlíně skládal zkoušku, takže já jsem tedy měla pár hodin pro sebe - zašla jsem tedy na brunch do oblíbené kavárny, podívala se po obchodech a kromě jiného si dala i sraz s Christianem z The Styleograph, kterého tady už dobře znáte. Celý den jsem byla na nohou, takže jsem zvolila pohodlný outfit - all black look, který jsem doplnila "taupe" bundou. Tu jste už tady na blogu mohli vidět na podzim a myslím, že k nové Faye od Chloé se hodí perfektně. Outfit jsem doplnila kloboukem a kotníkovými kozačkami stejné barvy - ty jsou mým posledním úlovkem ze Zary (za pouhým 799Kč!!!). Samozřejmě bych nevyrazila bez hodinek a náramků a kávy, bez které bych také vydržela!

barbora_berlin_march_2016-1 (Copy)
barbora_berlin_march_2016-4 (Copy) barbora_berlin_march_2016-21 (Copy) barbora_berlin_march_2016-3 (Copy)
barbora_berlin_march_2016-10 (Copy)
barbora_berlin_march_2016-7 (Copy) barbora_berlin_march_2016-20 (Copy) barbora_berlin_march_2016-5 (Copy) barbora_berlin_march_2016-11 (Copy) barbora_berlin_march_2016-9 (Copy)
barbora_berlin_march_2016-14 (Copy) barbora_berlin_march_2016-13 (Copy)

photos by The Styleograph

OUTFIT DETAILS

Zara leather jacket (similar)
Proenza Schouler sweater (similar)
Topshop jeans (similar)
Zara boots (similar)
Chloé bag (similar)
H&M hat (similar)
Marc Jacobs bracelet (similar)
Hermes bracelet (similar)

SHOP MY OUTFIT