Hello dolls!

Today was a really nice weather, so I decided to go to the downtown! I looked in the stores and this is what my outfit looked like! I am wearing black top with golden sequins on it and scarf from H&M. Also my coat for spring is from that store. My jeans are from Donna Karan New York and the bag I am holding is Rocco. The shoes are really comfy and look classy, They´re H&M too!

Dneska bylo opravdu krásně, tak jsem se rozhodla vyrazit do města! Potřebovala jsem koupit nějaké věci, ale podívala jsem se i do krámů. Tohle je můj dnešní outfit! Na sobě mám top se zlatými flitry a šálu v krémové barvě z H&M. Také můj jarní kabát je z H&Mka. Džíny, které můžete vidět na obrázku, jsou od Donny Karan New York. Na ruce je Rocco bag. Jako boty jsem zvolila mé nové, klasické lodičky, které jsou pohodlné a dají se v tomto počasí už nosit. Jsou také z H&M!


So, I went to H&M, because you can always find something there, and I did. I found there a dress which I am going to take with me to Dubai. I had an eye on that dress for a longer time and wasn´t sure if I should get it or not, but I am glad I bought them today. Here is again my outfit and my Rocco with mom´s Louis Vuitton.

Zašla jsem do H&M, protože se tam vždycky něco najde. No a dnes tomu nebylo jinak. Už delší dobu jsem tam měla vyhlídlé jedny šaty, ale nebyla jsem si jistá, jestli si je mám koupit nebo ne. Ale dneska jsem si je koupila a nelituji! Nahoře můžete vidět můj outfit z mojí perspektivy a Rocco bag s máminou Vuittonkou!


And here you can see the dress I bought today! :) I got them, because I am trying to sell my old ones, that I don´t wear anymore HERE. I added some new lines, so just text me if you were interested in anything! The last picture is showing my breakfast today. Enjoy the weekend! PS:I can´t wait to Dubai in one and half week!

Na horním obrázku můžete vidět šaty, které jsem si právě koupila a o kterých je řeč. Jedním z důvodů, proč  jsem si je koupila je možná to, že jsem udělala jarní úklid ve svém šatníku a snažím se prodat to, co už nenosím! Pokud byste měli zájem, mrkněte TADY, co nabízím! A na poslední fotce je moje dnešní snídaně! Přeji Vám krásný víkend! PS: Nemůžu se dočkat do Dubaje za necelé 2 týdny!!!