Today when I walked home after school it was the best weather ever. The sun shined and it was really warm, so I could wear shorts from Topshop and my studded loafers from Topshop as well. I combinated it with a cream tee and grey sweater from River Island. You can see hotbag by Céline in my hands and I wear Wayfarer Ray Bans!

Už když jsem šla do školy, bylo poměrně teplo, ale odpoledne bylo opravdu krásně. Svítilo sluníčko a bylo teplo, takže jsem se rozhodla vyrazit do města. Mohla jsem si dovolit jít jen v kraťasech a makosínách z Topshopu. To jsem zkombinovala s tílkem a svetrem z River Islandu a brýlemi od Ray Bana. A nechybí ani velká Céline!
I went to Starbucks of course, for a little dessert. You can see that I ate their delicious chocolate cake and caramel frappucino which I didn´t have for moths. Now it got hotter, so it was a great oppurtunity to buy it!

Samozřejmě jsem musela zajít i do Starbucksu, abych si potom mohla vyčítat, co všechno jsem ta měla jíst a pít. Dala jsem si tenhle čokoládový dort, který je mimochodem skvělý a karamelové frappucino, které jsem neměla měsíce. Jelikož bylo dneska přes 25 stupňů, bylo opravdu osvěžující!
 Here is my outfit again. Although I did not buy anything in the city, I was really glad about the visit because I have been to Starbucks and I always have great time there and the weather was so nice so my mood was too.

Můj outfit pro dnešek ještě jednou. Jsem ráda, že jsem se do města dostala, ikdyž jsem si nic nového nepořídila. Ale to mi nevadí, protože šetřím do Topshopu, když už tam mám -20% na příští víkend! A navíc vyrazit někam když je tahkle hezky - to hned zlepší náladu!
And how to end up? With my dinner of course. They make the best sushi ever!! I am so happy about my two free days on Monday and Tuesday but I have to finish my presentatiom for 45 minutes about Coco Chanel.

A jak post zakončit? Ne jinak než snad tím nejlepším sushim na světě. Znám místo, kde ho dělají opravdu skvělé. Jsem ráda, že mám v pondělí a úterý ve škole volno, protože alespoň budu moct dodělat svojí 45 minutovou prezentaci o Coco Chanel!