leather jacket HERE / Alexander McQueen skull scarf / cross tee HERE / studded foxy spike heels HERE ( on sale! )

Finally, I can make a post again. After the horrible week I am so glad I can take some photos for you! Anyway, I received some packages this week from lovely www.sheinside.com and www.oasap.com! I got the leather jacket, because I think it´s a basic for this spring season and I ordered there a shirt with cross too, because I just adore how does it looks like! What I got like 2 days ago, are these Jeffrey Campbel´s Foxy Spike! I ordered them at www.oasap.com. It is my first pair of JC heels, but Oh my God - I really did not expect them to look so good!! I can only recommend these two websites with a lot of hot fashion trends!

Konečně jsem se dostala k tomu, udělat post. Ve škole to byl blázinec, takže jsem ráda, že je víkend ( a kdo není? ). Také jsem se dostala k tomu, abych Vám ukázala, jaké pěkné nové kousky mi přišly - objednala jsem si je z www.sheinside.com a www.oasap.com. Mohu je jen vřele doporučit! Objednala jsem si tkz. "křiváka". Kožené bundy letí toto jaro a myslím si, že je to základní kousek do šatníku právě pro tuto sezónu. Také jsem už dlouho koukala do tričku s křížem s leopadním vzorem, ale nechtělo se mi za něj dát nějakých 50 Euro na stránkách Urban Outfitters, takže když jsem objevila todle za 29 USD i s poštovným, musela jsem ho mít! Také mi přišly "Foxy Spike" od Jeffrey Campbella a ani si nedovete představit, jak skvěle vypadají! Když jsem je poprvé viděla v krabici, která mi přišla ve čtrvtek - málem jsem se rozbrečela!
 They are also really comfortable, really! They have a high heel - really high - but they are so comfy! And the quality is definitely the best.

Také byste nevěřili, jak jsou pohodlné! Nato, že mají vysoký podpatek - opravdu vysoký podpatek - jsou pohodlné a kvalitní. Takže s H&M a Topshop kvalitou nesrovnatelné!
 Tomorrow you can look forwards to the outfit post with these clothes! :)

A zítra se můžete těšit na outfit těchto nových věcech :)
And some news at the end. In summer, if we find something, me and my roommate from boarding house will make a trip to PARIS! I am so excited about it, because you know - fashion, macaroons, photos and shopping! I wish it came true! And my dad wants to go to US. If I went to these two trips, I would be the happiest!

A ještě nějaké novinky na závěr.... Když se nám podaří sehnat nějaké letenky a hotel, pojedu o velkých letních prázdninách se svojí spolubydlící z intru ( a taky velkou kamarádkou ) do Paříže! Mám z toho velkou radost, protože je to PAŘÍŽ! Móda, makronky z Ladurée, nákupy a hodně fotek. Taťka také chce letět do Ameriky a já nejem jiného názoru. Kdyby to vyšly obě dovolené - byla bych asi ta nejšťastnější na světě!