Cross tee HERE / Mango jeans / Céline bag / JC Foxy Spike  HERE / leather jacket  HERE  / Ray Ban sunglasses

Today I am updating with the promised outfit with my cross tee, that you can get HERE and the leather jacket from HERE. I really was not sure if I wanted these Foxy heels or not, but then I decided to get them and I am in love with them! They look so perfect, so I recommend to get them, if you like them. They are also comfy!

Dneska updatuju se slíbeným outfitem s mými novými věcmi. Trikem ODSUD a koženou bundou ODSUD. Také mám na sobě nové Foxy heels ( tady ) a čím déle je mám, tím více jsem do nich blázen. Vypadají opravdu skvěle na nohou a jsou strašně pohodlné!
 I am really glad the weather today was so great. Maybe I will go to the city right now.

Jsem opravdu ráda, že počasí je tak skvělé. Možná ještě dnes zajdu do města.
And at the end a view of my loves - Céline Smiling Tote, Jeffrey Campbell´s Foxy Spike and Ray Ban´s Wayfarer sunglasses! I am looking forwards 17th - 20th of May. I will be in Prague! I hope that topshop.com will have some "returns of models" because my list soooo long, but it is out of stock. ENjoy your weekend!

A nakonec mé tři nezbytnosti - Céline "Smiling Tote", "Foxy Spike" od Jeffreyho Campbella a Wayfarer od Ray Bana. Opravdu se těším na 17 - 20. května, protože budu v Praze. A také doufám, že na Topshop.com  dodají nové zboží, protože už mám seznam, co si chci objednat! Užívejte víkendu!