Finally, I am able to make a post. I just came back home, because I spent the weekend at my cousin´s home. I wanted to take some pictures for you outside, but it was rainy and cold the whole Saturday, so I decided rather not to take my camera with me to the city. Today I wore this outfit: You can see a Vero Moda lace shirt on me, grey H&M jeggins, H&M scarf and I am holding the Rocco bag. On my feet I have comfy zip sides booties from Topshop. I bought my bracelet at H&M and cross earrings at Topshop.

Jelikož jsem strávila celý víkend u mé sestřenky, až teď jsem se dostala k tomu udělat post. Původně jsem chtěla vzít foťák s sebou do města, ale bylo opravdu ošklivo, zima a pršelo, takže jsem to přehodnotila a nechala ho doma. Do města jsem zvolila tento outfit: krajkovaé triko z Vero Mody, které jsem si koupila  v pátek, k tomu šedé "jeggins" z H&M, šálu z H&M a jako kabelku Rocco bag. Obula jsem si pohodlné "zip sides boots" z Topshopu. Náramek je také z H&M a náušnice ve tvaru křížů jsem sehnala v Topshopu.

Here is a preview of adorable things, which I got from my cousin for Christmas. No, I didn´t get crazy, but we didn´t see each other for a long time, so here are my new H&M babes.

Tady je ukázka toho, co jsem dostala od sestřenky k Vánocům. Ne, nezbláznila jsem se. neviděli jsme se od října, takže až teď jsme se dostaly k výměně dárků! A tady jsou nějaké doplňky z H&M, které jsem dostala a jelikož má sestřenka velmi dobrý vkus, jsou dárky opravdu povedené.

 As I said, I got on Friday this OPI nail polish, and I am totally into it. It wasn´t exactly cheap, but I think it was kinda worth it.

Jak už jsem psala, v pátek jsem si koupila tenhle OPI lak, konkrétně "Nicole for OPI". Nebyla to sice nějaká výhodná koupě ( asi 250 Kč ), ale myslím si, že se mi to vyplatilo, protože černé nehty mám ráda a tenhle lak i něco vydrží.

And of course, we went to Pauls and Starbucks, and we drank and ate macaroons ( really lots of macaroons ), so that´s why I am about to go jogging right now. On thursday I am leaving for my Dubai vacation, and I can´t wait till then, I really can´t! I will shoot millions of pictures for you loves!

A samozřejmě jsme se sestřenkou šly do Paula a do Starbucku, kde jsme pily nejlepší kafe a jedly tuny makronek, což je i jedním z důvodů, proč se chystám jít za chvíli běhat. Ve čtvrtek odlétám do Dubaje a už se nemůžu dočkat!! Budu fotit miliardy fotek.