As you might know, I have two free days right now and I spent them here, in Prague with my cousine! I am here till Sunday and I can´t wait till our next plans tomorrow. Today we rent some city bikes and made a tour throught the city which I really liked! Then we sat by the river and just talked. And then, after we returned the bikes, we went to some stores of course!

Jak už asi víte, měla jsem teď dva volné dny a strávila jsem je v Praze s mojí sestřenkou. Prahu mám ráda celkově a přála bych si, abych v Praze bydlela napořád. Dneska jsem si půjčily městská kola a projížďka se mi opravdu líbila a bylo to moc fajn. Pak jsme si jen tak sedly na Národní třídě a povídaly si. Potom, co jsme vrátily kola, jsme ještě brouzdaly po obchodech.
 And we had to stop in Paul of course. Right now, they make there this rapsberry love and we ate some croissants too. I really like it there because the atmosphere is amazing and I just love their food and deserts!

Jednou z našich zastávek je i kavárna Paul, kterou zbožňuji. Právě teď tam dělají malinový sorbet, který je opravdu povedený. K tomu jsme si daly pár croissantů a ještě něco málého. Obě milujeme jejich jídlo a dezerty!
all H&M

We stopped by in some stores and I got some new stuff at H&M. I wanted for a longer time this Ombre top. and finally I got it! Then I liked these lace shorts, which are really comfy and they could be perfect for my Paris visit in summer! And I had to have something in mint, so I chose this blouse, which I like. So how do you like my finds??

Také jsme se samozřejmě zastavily v pár obchodech, jako je Topshop nebo právě H&M, ve kterém jsem si koupila tydle věci!! Už dlouho se mi líbil tenhle Ombre top a konečně jsem si ho teď koupila. Tajé se mi zalíbily krajkované kraťasy jen na gumu v pase. Jsou velice pohodlné a mohla bych je nosit v Paříži, kam jedu v létě. Také se mi zalíbila halenka v mátové, protože potřebuji oživit můj černý šatník.
Jak se Vám líbí nové věci??