tweed nude jacket Promod / sandals Promod / gold earrings clenot

Today I went to city and I cambe back with finding I am totally into! First I bought this tweed jacket. I really wanted a jacket like this in Zara, but there are they kinda expensive and when I saw the 50% off, I had to have it! I think it is really cute and I am looking forwards wearing it.

Dneska jsem se vydala do města, protože jsem mamince chtěla koupit něco ke dni matek, ale vrátila jsem se i s kousky pro mě! Jako první mě uchvátila tadle tvídová světlá bunda. Už dlouho jsem chtěla jednu takovou, ale v Zaře byly celkem drahé, takže když jsem našla tudle v Promodu s 50% slevou, musela jsem jí  mít. Líbí se mi hodně a už se nemůžu dočkat až jí budu nosit!
 Then I got these sandals from Promod too. I had a pair from Zara and I really liked them, but they broke last week and I really needed ones, so that´s why I decided to buy them and I like them. Maybe I will buy another simple pair at Zara if I find one. And my earring started to hurt because of H&M earrings, so my mom bought me these small earrings. They are golden and simple. That is what I need.

A i sandály jsem si koupila v Promodu. Tři roky jsem měla jedny ze Zary, ale minulý týden se mi bohužel rozbily, takže jsem zoufale potřebovala nové a tydle se mi líbily. Stejnak si myslím, že si koupím ještě jedny obyčejné v Zaře, pokud je tam budou mít. Mamka mi ještě koupila tydle malé zlaté náušnice, protože mě začaly bolet uši z mých H&M. Snad mi zlato pomůže. 
 And here is a preview of everything, including my Birkin bag.

A tady je ještě ukázka všeho, včetně Birkinky.
And here you can see my MAC powder. I did not buy it now, I got in the USA, because the MAC cosmetics here in Czech Republic and Germany is so expenive. Anyway, I really like their products. They look natural and are good for my skin. I really recommend! 

Na obrázcích můžete vidět můj MAC pudr. Ne, ten jsem si nekoupila dnes, ale už v prosinci v Americe, protože MAC v Čechách i Německu stojí celkem dost a proto se vyplatí ho kupovat v zahraničí. Mám ráda jejich kosmetiku. Vypadá přirozeně a prostě mi vyhovuje. Takže doporučuji!