bag Hermes / studded loafers Topshop

 Today is really nice weather, so I decided to go on a walk. I have to learn biology for tomorrow, but no matter how much I learn, I always get C or worse, so I won´t study for hours. For this time. 

Dneska je velmi hezky venku, a tak jsem se trochu prošla. Měla bych se učit na test z genetiky z biologie, který mě čeká zítra. Vždycky se normálně učím  4 - 5 hodin a za 3 při nejlepším. Dneska nemám v plánu to s učením nějak přehánět a snad mi bude štěstí přát. 
 What made my day mucg better today is this package from Romwe! I ordered there a dress and a tee and I started a collaboration with them. I wanna thank you, dear Romwe! I will post an outfit later, for sure!

Co mi ale dneska o hodně zlepšilo den je tenhle balíček s věcmi, které jsem si objednala na Romwe.com! Objednala jsem si tam šaty a tričko. Začala jsem s nimi spolupracovat a tak chci poděvat, Romwe! Určitě s věcmi poustnu outfit. Pravděpodobně tenhle víkend.
 Another thing I favourited is this coffee. The fact that I do not have Starbucks in my city is killing me, so at least I can have a drink from there in this version. I adore caramel flavour.

Také jsem si oblíbila todle kafe. Fakt, že nemám ve svém městě Starbucks, mě celkem zabíjí, ale naštěstí se dá koupit jejich drink alespoň takhle, a jsem s ním spokojená!
earrings Topshop / sunglasses Ray Ban / scarf H&M / tweed jacket Promod / swetart Urban Outfitters

And here is a portrait of me. I am looking forwards to hearing from you. And maybe - I will have a giveaway for you!!! :)

A nakonec fotka mě. Těším se na komentáře a mám pro Vás dobrou zprávu - možná udělám Giveaway pro Vás!