Some of you pleased me to do a room tour for you and here I am with the promised post! I think I might done one in the past but here you can see how my room now looks like. In there upper pictures you can see how the whole room looks like from different views. I hope you like it!

Někteří z Vás mě prosili, abych udělala příspěvek o mém pokoji, a tak jsem se rozhodla jí udělat právě dnes. Je možné, že už jsem dělala podobnou post v minulosti, ale teď alespoň můžete vidět, jak můj pokoj vypadá součastně. Na horních obrázcích jsou fotky celého pokoje z různých pohledů - tak snad se Vám líbí.
Of course I did not forget to take some pictures of the details in my room. The truth is that my room is fulled with roses and NYC or Paris pictures in a little bit vintage style. I really like the roses on my bed. In the combination with the lights on my bed it looks really cute!
Tomorrow, on wednesday and on friday I have my final exams of the 10th grade, so wish me luck please!

A také jsem nezapomněla vyfotit i nějaké ty detaily. Pravdou je, že se tam nachází miliarda růží, růžiček, svíček a obrázků New Yorku nebo Paříže. Hodně se mi líbí růže omotané kolem postele a společně s omotanými světýlky ( na vánoční stromek ) tvoří "vintage" kombinaci, která se mi líbí!
Zítra, ve středu a v pátek mám závěrečné zkoušky na konci 10. třídy, tak mi držte palce prosím!