leather jacket HERE / dress Zara / flats with a bow Zara / necklage Chanel / jewerly H&M / bag Céline

Hello my loves! Finally I can make a post again! I went to the city and I really enjoyed it. I decided to wear my new dress from Zara with the ruffles in the middle. The "ruffles" make the dress more interesting and unique and that´s why I like them. I also favourited this leather jacket from HERE. I really like the "wet" look. I wear black like a lot and this makes it different. I also love my Céline!

Ahoj moji milí čtenáři! Konečně jsem se dostala k tomu napsat příspěvěk! Včera jsem byla ve městě a opravdu jsem si to tam užila! Rozhodla jsem si obléct nové šaty ze Zary s volánky, které je dělají zajímavější. Také jsem si oblíbila tudle koženou bundu TADY. Jelikož nosím hodně černé a buda je z jiného materiálu, oživí celý look. A samozřejmě Céline kabelka, moje oblíbená!
I really shouldn´t have gone to Zara. Their new collection is just perfect and I am out of money, so I didn´t buy anything there alhough I really love the first top here!

Opravdu jsem neměla chodit do Zary. Jejich poslední kolekce jsou naprosto dokonalé a jelikož jsem v Zaře nechala větší obnos už minulý týden, nic jsem si nekoupila. Strašně se mi líbil hned první top na fotce!
I couldn´t live without this! The frozen yoghurt is soooo yummy! My favourite is with rapsberries, strawberries and a bit of cornflakes, yum! I wish this was in my city, but it isn´t. If you haven´t tried yet, do it. It tastes the best!

A nemohla jsem si nedát Fozen Yoghurt! Je nejlepší! Moje oblíbená kombinace jsou maliny, jahody a cookies/cornflakes! Jestli jste ho ještě neochutnaly, určitě na yoghurt někdy zajděte, doporučuji!
floral jumpsuit Topshop ( through ebay ) / floral jeans H&M / shorts Calzedonia

And here you can see a little bit of my new purchases! I ordered this jumpsuit from ebay and I though it was dress, but it´s a jumpsuit, so I am not really sure weather I´ll wear it or sell it. But on the other hand I really adore the flowers on the shoulders, so I have no idea. Then I bought these pants! I am totally into them! I am not really the type who wears crazy paterns, but I really love how this looks like! And then - I went to Calzedonia and I was really suprised by their clothing! I got there these jean shorts that are perfect for beach! They are really cute, aren´t they?

A tady můžete vidět, co jsem si z města odnesla. Objednala jsem z ebaye tenhle jumpsuit s květinami na ramenou v domění, že jsou to šaty, ale nakonec jsem zjistila, že je to overal. Nikdy jsem žádný na sobě neměla, takže nevím, jestli si ho nechám nebo ne. Na druhou stranu strašně, ale opravdu moc, se mi líbí ty kytičky na ramenou, takže bůhví. Včera jsem si koupila v H&M tydle kalhoty s květinami! Oblíbila jsem si je a jsou i z pohodlného materiálu. Nejsem typ člověka, který by nosit moc "prints", ale tydle mi prostě padly do oka! A potom - jsem náhodou zašla do Calzedonia a byla jsem opravdu překvapená pěknými kousky! Hned jsem si odnesla tydle džínové kraťasy, ketré jsou perfektní třeba na pláž! Co na ně říkáte?
both bikinis from Calzedonia

How I said - I really loved Calzedonia´s stuff and here you can see my new babes for my vacation! The flower ones looks really nice and a bit of vintage and that´s why I like. The white ones are classy and I just love them! If you are interested in knowing more, here is a link to their facebook HERE and the Apple application HERE! :)

Jak už jsem řekla - zamilovala jsem si věci z Calzedonii. Oboje plavky na fotce jsou právě odtamtud. Ty kytičkované vypadají trochu vintage, ale moc se mi líbí ten "print" na nich. Naopak vy bílé, jakoby krajkované, jsou klasické a klasiku prostě zbožňuji! Jestli se Vám Calzedonia zalíbila a chtěli byste třeba vědět víc nebo si prohlédnout kolekci, TADY je najdete na facebooku a TADY si můžete stáhnout aplikaci do iPhonu!
all Calzedonia

I chose a lot of socks because I would like to wear them home, you know. They are pink, soft and look totally cute on. Of course, they are comfy! And my next favourites are leggins! I think they might be perfect for summer when it´s evening and it´s too cold for shorts but too hot for pants. I really love the jean-a-look-like. 
So, how do you like my new clothes??

Také jsem si tam vybrala hodně ponožek. Chci je nosit hlavně doma, protože jsou roztomilé a velice pohodlné! Další věc, kterou jsem si oblíbila, jsou tydle legíny! Myslím, že se budou hodit na letní večery, kdy  už je chladno pro kraťasy, ale teplo na džíny. Moje nejoblíbenější jsou ty džínové!
Tak jak se Vám líbí nové úlovky?