dress Topshop / tights H&M / necklage Chanel
You might heard that my birthday is on 11th of June. Because of living on the boarding house, we decided to celebrate it this weekend and here are some pictures from the celebration! I had the best cake ever - from Paul! There was mascipane and rapsberries. I already had have this cake and I just adore it! We had some macaroons as well but I have to say that the cake was better! I got many lovely presents! If you wanna see them, just continue with reading!

V minulých postech jsem se už zmiňovala, že budu mít narozeniny (11.června). Jelikož a protože bydlím na intru, rozhodli jsme se je oslavit už tenhle víkend! Dnešní post je právě o oslavě mých narozenin. Měla jsem nějlepší dort z Paula s marcipánem a malinami. Už jsem ho měla jednou a opravdu je ten nejlepší! Také nechyběly makronky. Ale musím říct, že ten dort byl o hodně lepší. Jestli Vás zajímá, co za dárky jsem dostala, tak pokračujte ve čtení!
Marc Jacobs bag / pearl-earrings / Daisy perfume by Marc Jacobs / Paris city guides
So this what I got! I also got the Michael Kors watch but I will get them first while visiting United States in August because they are there much cheaper than here! I am pretty excited about getting them! I really like my new Marc Jacobs bag, I think it is perfect for beach! And of course Daisy! If you are asking why I did so many Paris guides, it´s because I am going to fly to Paris with my roommate this summer! I really can´t wait!!

Tady můžete vidět, co jsem dostala! Co na obrázcích chybí a co jsem dostala, jsou hodinky od Michaela Korse, protože je dostanu až v Americe (kam letíme v srpnu), protože tam jsou o dost levnější než tady v Evropě. Už se na ně nehorázně těším a chtěla bych je mít už teď! Hodně mě překvapila taška od Marca Jacobse. Moc se mi líbí a myslím, že je perfektní na pláž. A samozřejmě Daisy, tu miluji! Pokud se ptáte, proč jsem dostala tolik knížek/průvodců Paříž, tak je to protože tohle léto jedu do Paříže s mojí spolubydlící! Už se nemůžu dočkat!!
I love peonies! So, how do you like my presents?? :)

Miluji pivoňky! Tak jak se Vám líbí dárky?? :)


Also today is the day when Giveaway 2 ends, so here I am announcing the winner! The lucky entry is number 69 and that is nilakussriani@gmail.com! Congratulations! Thank you for entry!

Také dneska končí Giveaway 2, takže tady jsou výsledky! Šťastný byl komentář číslo 69 a výhercem je nilakussriani@gmail.com! Blahopřeji! Děkuji Vám všem za účast!