blouse with sequined collar HERE / metalic tip heels HERE / hawk bracelet HERE

Hello my dear readers! Today I want to show you what I received today in my mailing box! I ordered these lovely clothes and I really like the blouse! I am really tired of school and I can not wait till my vacation in Paris, so I am starting with planning and you know! I also ordered some things, so I will show you once they arrive!

Krásné odpoledne! Dneska bych se Vám chtěla pochlubit mými novými kousky, které jsem si objednala a které mi přišly dneska. Hned jsem se zamilovala do halenky, tak snad bude vypadat stejně dobře na těle jak na obrázku. Jsem opravdu unavená ze školy a představa, že tam strávím ještě další měsíc mě zabíjí. Také se hrozně těším do Paříže. Už začínám s plánováním a snad to tam s kamarádkou užiju. Objednala jsem si ještě jiné věci, tak doufám, že dorazí brzy a že Vám je budu moct ukázat!
And here I have some news: Romwe.com offers a $20 savings when you shop their dresses! Definitely check because their dresses are really pretty! Just use the code "June" at the check out!

A mám nějaké novink ohledně Romwe.com: nabízí $20 slevu na nákup všech šatů. Jelikož a protože následují poslední trendy, určitě stojí za to si šaty alespoň prohlédnout! Pokud byste si něco kupovali, jednoduše napište "June" až budete platit a tím si zajistíte slevu!
I hope you are doing well! I am officialy invited into showroom on 26th of June, so I am really excited about it and I wanna go there really badly. I will take there pictures and of course - share with you! Many thanks to Oasap for all this pieces!

Doufám, že se všichni máte skvěle! Také Vám chci říct, že jsem oficiálně pozvaná do pražského showroomu 26.června a nehorázně se tam těším! Samozřejmě, budu hodně fotit a pak se s Vámi o fotky podělím! 
Také děkuji Oasap za nové oblečení!