Photobucket

Today I want to share with you the outfit I have worn on the second day of the PFW. The photos are taken another than usually, so I hope you will like them. Also I have decided for a little bit edgy look since the fashion week started, because you can walk around in clothes you like and nobody will look at you like you were mad. I decided to wear s long black skirt which arrived last week. I paired it with a dark red swearter because it was cold that day. I threw my leather jacket over it and added some jewerly in gold my new Moschino belt, which I am so excited about. As shoes I have worn loafers. As bag I went for my Céline Smilling tote. I really did enjoy that day. It was really amazing at the fashion shows and fun with my blogger friend. 

Dnes bych se s Vámi chtěla podělit o outfit, který jsem měla na sobě na mém druhém dni PFW. Fotky jsou focené jinak než v jiných článcích, tak doufám, že se Vám budou líbit. Na druhý den PFW jsem si vzala něco málo výstřednější outfit. Přece jenom je to Fashion Week. Můžete si na sebe vzít co chcete a líbí se Vám a lidé na Vás nebudou koukat divně. Po dlouhém vybírání outfitu jsem zvolila černou maxi sukni, která mi přišla nedávno. Zkombinovala jsem jí s vínovým svetrem a koženovým křivákem, protože byla celkem zima. Boty jsem měla bez podpatku - semišové mokasíny. Přidala jsem nějaké zlaté doplňky a nový Moschino pásek, do kterého jsem zamilovaná. Kabelku jsem potřebovala velkou, a tak jsem si vzala Céline Smilling tote. Byl to opravdu skvělý den. Moc se mi líbily přehlídky! Ještě bych se s Vámi chtěla podělit o jednu informaci a to, že holky z Czech Chicks založily e-shop. Tak se na něj mrkněte tady!

  Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

sweater - H&M / skirt - Chicnova (link) / jacket - Sheinside (link) / loafers - Urban Outfitters / necklace - Chanel / watch - Michael Kors /
 bracelets - Topshop, Vj-style / belt - Moschino / bag - Céline

Photos by Ceady