Today I have some other kind of article to you. I would to love to introduce to you a website, which you will meet me at in few weeks. Skrz.cz is a website where you can find sales of a lot of types of products - from clothes, over food, till trips. There is a really lot of to choose from. That can save you a lot of time and especially money. Maybe you think that this site is an impostrous site - but dont worry. The shopping thereis really save (my own experience) - so you can not buy some damaged or wrong item. And if you bought something you didnt want to, then they have a special staffer, who will fix the problem instead of you. That is another big time saver. 
And why to choose Skrz.cz? Because for every shop you will earn "their own special money" and for that you can buy another things  - right now for example favourite müsli Mixit. 
I am telling you this because I will have my special role on this site. But I am not allowed to tell you more, but I am totally excited. So, wait and in few weeks you will know and see more. And I decided to make a GIVEAWAY for you to try this out! Continue reading to see the rules..

Dnes mám pro Vás tak trochu jiný typ článku. Ráda bych Vám představila stránku Skrz.cz, na které mě budete za pár týdnů vídat. Tato stránka je hledačem slev ze všech serverů - to znamená, že Vám najde všechny slevy. Naleznete na ní skoro vše - od oblečení, přes restaurace až po zážitky nebo výlety. To Vám určitě ušetří spoustu času a hlavně peněz. Možná si myslíte, že se jedná o nějaký podvod nebo že prodávají třeba poškozené zboží - ale to jste na omylu. Na těchto stránkách si nemůžete koupit poškozené nebo špatné zboží. Líbí se mi, že pokud se Vám daná věc nelíbí, kontaktujete tkz. omburdmana, který za Vás všechny problémy vyřeší. Takže to Vám také ušetří spoustu času. 
A proč si vybrat Skrz.cz? Za každý nákup dostanete "zlaťáky" a za ty si pak můžete koupit další věci. Teď je to například oblíbené müsli značky Mixit.
Tento článek jsem napsala, abyste věděli, na jaké stránce mě to vlastně za pár týdnů budete vídat. Nemohu Vám prozradit víc než to, že tam také budu mít svojí vlastní roli (ze které mám velkou radost) - ale to uvidíte sami za pár týdnů. Abyste si stránku mohli vyzkoušet sami, připravila jsem pro Vás GIVEAWAY! Pokračujte ve čtení, kde se dozvíte podrobnosti...

RULES OF THE GIVEAWAY

1. Be a follower of Voguehaus through Google Connected Friends or Bloglovin
2. Leave a comment with a name that you are following this blog with and you contact adress and dont forget to write if you use/have used Skrz.cz!

The giveaway is international. The winner has to only pay the shipping if she/he came out of Czech Republic. The winner will be chosen randomly on October, 14th. Good luck!

PRAVIDLA PRO GIVEAWAY

1. Být čtenářem Voguehaus skrz Google Connected Friends nebo Bloglovin
2. Nechat komentář s jménem, kterým následujete tento blog a s kontaktní e-mailovou adresu a připište, zda-li Skrz.cz používáte nebo jste použili.

Giveaway je mezinárodní. Jediné co si výherce musí zaplatit je poštovné - ikdyž do České Republiky často bývá zdarma. Vítěz bude vybrán náhodně 14.října. Přeji hodně štěstí!