Today it was snowing a lot. First I had a plan to go out and take photos for my outfit post. But it was snowing all the time, really strong, so I changed my mind and stayed at home. I can nearly remember when I have done a "room interior post" for you. I think that interior and fashion kinda belong together, so today I would like to show you some details of my room.

Dneska celý den sněžilo. Původně jsem chtěla udělat outfitový článek, ale jelikož sněžilo opravdu hodně, rozhodla jsem se zůstat doma a místo toho udělat článek o mém pokoji. Interior a móda spolu podle mě souvisí. Tento typ článku jsem dělala asi před rokem, ale od té doby se můj pokoj celkem dost změnil. 


This is my favourite part of my room - boudoir with my accesories, jewerly, make-up and cosmetics. I have a lot of those things. On the picture above you can see my perfume collection (most of them by Marc by Marc Jacobs) and my jewerly box. (Only a part of my jewerly collection).

Tohle je moje oblíbená část pokoje - je to boudoir, kde mám všechny doplňky, šperky, make-up a kosmetiku. Na fotce nahoře zrovna můžete vidět mojí sbírku voňavek (většiny od Marc by Marc Jacobs) a box s mými nejoblíbenější bižuterií. (Jenom zlomek mojí celé sbírky).


I had big wardobes when I was little. When I got a chance to plan my own room, I wanted a change - so I went for two smaller wardrobes where I keep clothes like shirts, skirts or pants. I really the fact, that I can decorate the top of it - I have there a small lamp, some frames and shopping bags. I have a habit to show off the ones I like.

Když jsem byla malá, měla jsem velké skříně. Pak jsem měla možnost si pokoj zařídit podle mého a chtěla jsem změnu - zvolila jsem menší skříně, ve kterých mám oblečení jako trika, sukně nebo kalhoty. Nejvíc super mi přijde, že si na ně můžu dát různé dekorace - mám na nich lampičku, rámečky a pak tašky z různých obchodů. Z nějakého důvodu si vystavuji po pokoji ty, které se mi líbí :)


Besides the wardrobes that you have already seen I have two stands - one for my dresses and the second for my jacket and coats. Next to the smaller one I have a small table where I keep my bags - in dustbags of course!

Kromě skříní, mám v pokoji ještě dva stojany - jeden na šaty a další na bundy a kabáty. Vedle toho menšího mám také malý stolek, na který si pokládám kabelky - samozřejmě všechny v dustbagu, aby se nezničily.


In my room you can find two cities that I really like - Paris and New York. It is all over the place. I really like to keep my room clean. I hope that you liked this article about my room :) Wish you a lovely week!

V pokoji můžete najít dvě města, která mám opravdu ráda - a to Paříž  a New York. Pokoj se snažím udržovat uklizený, ikdyž s tím občas mám problém. Tak doufám, že se Vám článek líbil :) Přeji Vám krásný týden!