Studs. My favourite detail on clothes. After purchasing a bag like this, I decided to buy the real Rocco bag and I have to say that I already love it so much. Eventhrough it is really heavy, I love every single detail about it. I went for "Oyster" colour because in my opinion this colour makes the bag even more beautiful.

Studs. Můj oblíbený detail na oblečení, doplňcích - všude. Na blogu jste už mohli vidět verzi této kabelky z Vjstyle, kterou jsem nosila do školy. V USA jsem se rozhodla si konečně koupit Rocco bag od Alexandra Wanga. Musím říct, že je těžká, ale to mě rozhodně od koupě neodradilo. Už teď jsem si jí strašně moc zamilovala a líbí se mi každý její detail. Koupila jsem si jí v "Oyster" barvě, která mi na ní přišla nejhezčí.


Should I be honest with you - I did not plan to buy a Rocco in USA. I thought I would buy a Prada and maybe a Kors bag. I wanted to see my Balenciaga bag at Neiman Marcus store in Tampa, so I went there and when I saw this bag, I totally fell in love with it. I was not sure if I should buy it, but I was my mother who told me to do so. And so I did and I do not regret it. The price was 895 USD without tax, just like on Wang official store. If you want to purchase the exact bag, here it is available.

Po pravdě jsem neplánovala si koupit k Pradě ještě Rocco bag. Přemýšlela jsem ještě o vínové malé Hamilton bag, ale ta není k sehnání. V Tampě jsem se šla podívat do obchodu Neiman Marcus, kde mají i Balenciagu. Chtěla jsem srovnat ceny (a v Evropě se vyplatí víc). Mimo Balenciagy, tam mají všechny možné značky (Chanel, Fendi, YSL, atd.) a právě i Alexandra Wanga. Jakmile jsem Rocco uviděla, zamilovala jsem se do ní. Stála stejně jako na oficiálních stránkách Alexandrea Wanga - tedy 895 USD. Pokud se na ní chcete podívat online, můžete tady.


The prices in Europe are higher than in US, but I would still recommend you to order it from an european site. Otherweise you would have to pay a lot of taxes, which would be actually even higher. If you have any questions about the bag - feel free to ask!

Ceny v Evropě jsou vyšší než za oceánem. Ale i přesto bych Vám doporučila si jí objednat z evropského eshopu - při objednávkách z USA byste museli platit extra clo a dph, což by se Vám prodražilo ještě víc. Pokud máte nějaké otázky ohledně tašky, ráda je zodpovím :).