You already know from my last post that I have made a purchase at Pradas. I promised to show you the inside of my shopping bag, so here I am with my new bag. It is the exact bag that has been on my USA wishlist from couple of weeks ago. 

Z mého posledního postu už víte, že jsem si tady koupila v Pradě kabelku. Slíbila jsem, že Vám ji v mém příštím článku ukážu. Je to přesně ta, kterou jsem měla na svém USA wishlistu, který jste na blogu mohli vidět před několika týdny.If you follow me for some time, you probably know, that I love black bags. At Pradas I automaticly went to the black bags, but then I said to myself, that I do not need another bag in black. I do not have any beige bag right now, so I picked this one in beige. The leather is super soft and I really like the beige-gold combination. The bag is also really big, so I can fit there really a lot.

Asi víte, že kabelky mám zásadně černé. V outletu jsem automaticky šla k těm černým, ale pak jsem si řekla, že další černou nechci (ještě když žádnou béžovou teď nemám). Nakonec se mi i tenhle typ líbí víc v béžové, v černé mi přijde taková všední. Kůže je opravdu jemná a také se mi líbí béžovo-zlatá kombinace. Překvapilo mě, jak je prostorná, protože se mi do ní vejde o mnohem víc než do Balenciagy. Kromě toho k ní lze přidělat také popruh přes rameno.


I was worried, that I would not be able to wear a beige bag in the right way, but I have already taken it out and now I feel pretty sure about what I got. Right now I am near Tampa in Florida. We are staying here till friday, but I will upload more from US - I have a lot to show you!
And what do you think of my new love? How do you like it?

Jediné, čeho jsem se bála, je, že ji nebudu moct umět nosit. Na sobě jsem ji tady už párkrát měla a musím říct, že své volby nelituji. Právě teď jsme kousek od Tampy na Floridě. Odlétáme sice už v pátek, ale mám ještě několik článků z Ameriky v zásobě!