Mint was my favourite trend in the summer. I feel like it might be worn in autumn and winter as well, when you add some "winter" black elements. Here is the way I styled it - with my favourite collared blouse, oversized coat and Vagabond boots. Time after time I am in the mood of wearing some brighter colours. I am really looking forwards to Friday, that is the day my autumn holiday starts! Right now I am deciding between two boots , both from Vagabond. I really love their shoes, they are so comfortable. I really like these Chelsea boots and these brown ones. So, which one would you purchase? :)

Mátová byla moje oblíbená barva hlavně na jaře a v létě, ale myslím, že se dá nosit i na podzim. Skombinovala jsem moje oblíbené mátové džíny s halenkou, oversized kabátem a kotníkovými kozačkami. Čas od času mám chuť si obléknout něco zářivějšího. Už se těším na pátek, to mi začínají prázdniny. Momentálně se rozhoduji mezi 2 kozačkami od Vagabondu, protože to jsou jedny z nejpohodlnějších bot, které jsem kdy měla. Rozhoduji se nad těmito Chelsea boots a těmito v hnědé. Které se Vám líbí víc? Myslím, že oboje by byly super na podzim a na zimu, ale nemůžu se rozhodnout. Také bych Vás chtěla poprosit o vyplnění dotazníku, zabere asi 2 minuty a moc byste mi tím pomohli! :) 


blouse - Vjstyle / jeans - Zara / belt - American Apparel / coat - Choies / boots - Vagabond / bag - Celine / watch - Michael Kors /
rings - H&M