I love black colour and more rock style, but sometime I have a mood to get dressed really girly. Here is one of those outfits, which I have worn yesterday. 17 degrees today, which mens no coat, only sweater and skirt. I really love weather like this! I have added tights and my boots from Vagabond. I really like the quality of the shoes, so I think I will order these shoes as well. I do not own any pair of chelsea boots, so I feel like I should get one. I have added a hat which makes the whole look complete and my new necklace. I bought it on Ebay, it looks really massive, but it is really lightweight. Yesterday I have discrovered a new sushi restaurant in the city I study, so I think I will try it out very soon! (You will see it on Instagram!).

Mám ráda černou a spíše rockové outfity, ale čas od času mám chuť si obléct něco elegantnějšího a dívčího. Tohle je outfit ze včerejška. Bylo kolem 17 stupňů, což znamená žádná bunda, jenom svetr. Takové počasí mám nejradši. Hořčicovou barvu jsem si tuhle sezonu opravdu oblíbila, kromě tohodle svetru jsem si v hořčicové pořídila i sukni a šálu. Přidala jsem koženkovou sukni a oblíbené kozačky od Vagabondu. Jsem s nimi moc spokojená a nejspíš si objednám ještě tyhle boty. Přidala jsem klobouk, který celý outfit doplnil a řetězový náhrdelník. Ten jsem si objednala za pár dolarů z Ebaye a jsem s ním moc spokojená. Vypadá sice masivně, ale je lehký a přijde mi jako skvělý doplněk! Včera jsem v Drážďanech objevila novou sushi restauraci, kterou brzy hodlám vyzkoušet, nejspíš hned v pátek. Mimo jiné v Německu probíhají "Glamour dny", což je něco jako dny Marianne, takže myslím, že bych se mohla podívat i po pár obchodech. Sháním totiž nějaký hezký černý svetr. Nevíte o nějakém?


knit - Choies / skirt - Chicnova / tights - H&M / boots - Spartoo / hat - Choies / bag - Céline / watch - Michael Kors /
necklace - Ebay / rings - H&M