Yesterday the whole day it was raining and there has been many storms. We took that opourtinity to visit spa at the hotel and it was so amazing! Today the weather is better, so I could take some outfit photos for you. I'm wearing a simple white top with a blazer over it and pair of denim shorts. Time after time I go for some classier look like this one. I made a big bun, added Céline and some golden jewelry. Today it's our last day here (so not want to go back!), so we decided to enjoy it on 100%. I just ate the most delicious breakfast (hello room service!) and I'm off to the pool. In the evening we have got a special dinner just for us. I will make an article about our whole stay later this week. :)

Včera celý den pršelo a často byly i bouřky. Počasí jsme využily k návštěvě místního spa, které je úžasné. Dneska je už svítí sluníčko jako první dny. Dneska ráno jsem stihla vyfotit outfit - na sobě jsem měla jednoduchou kombinaci bílého trička, saka a džínových kraťasů. Přidala jsem Célina, zlaté doplňky, šněrovací boty a velký drdol, který jsem si oblíbila. Dneska je náš poslední den tady (opravdu se mi nazpátek nechce!), tak jsem se rozhodla, že si ho ještě užiju na 100%. Den jsem začala nejlepší snídaní na pokoj (aneb dneska je"cheat day"), odpoledne se chystám na pláž a večer máme večeři jenom pro nás. Stihla jsem i nafotit i pár random fotek, takže se dočkáte i článku o celé dovolené :)


top - H&M / blazer - Sheinside / shorts - Sheinside / belt - American Apparel / heels - Asos / bag - Celine / necklace - Ebay /
watch - Michael Kors / bracelet - Michael Kors / sunglasses - Ray Ban