I, personally, always love traveling posts and to take a look at some nice places. I love traveling and I feel really lucky, that I have the oppurtinity to travel that often. I have spent the most amazing 9 days in Punta Cana (Dominican Republic). We stayed at the Hard Rock resort, which is simply perfect. The resort, the beach, the food - everything! We enjoyed our vacation really a lot! Our next trip is to the US pretty soon :). I am planning some smaller trip during the Christmas time and Mexico (oh la la, again!) in February. Right now I am waiting on my connecting flight in Barcelona. I feel really tired and hope to take some outfit pictures for you tomorrow. But now back to Punta Cana - here is a little from our vacation. :)

Nevím, jak Vy, ale já osobně miluju posty o cestování. Baví mě se dívat na pěkná místa a popřípadě načerpat inspiraci. Předchozích 9 dní jsem strávila v Punta Caně v Dominikánské Republice. Ubytovaní jsme byli v Hard Rock Resortu, který byl jednoduše dokonalý - hotel, pokoje, pláž, bazény, jídlo. Prostě všechno. Opravdu jsem si dovolenou užila a trochu si odpočinula. Naše další dovolená bude (za nedlouho) do USA. Na Vánoce bych se chtěla vydat někam poblíž, třeba do Vídně a v únoru se chystáme do Mexika. Momentálně se nacházím na letišti v Barceloně, odkud mi pak letí letadlo do Vídně. Doufám, že pro Vás zítra vyfotím nějaké outfitové fotky! Ale teď už k Punta Caně - tady je něco málo z naší dovolené. :)

a part of out beach // část naší pláže
we had a pool in our room // v pokoji jsme měli i výřivku
1 of 13 hotel pools, the one visited the most by us // 1 ze 13 hotelových bazénů a námi ten nejnavštěvovanější
in-room breakfast (yummy!) // nejlepší snídaně až do pokoje
we had the best weather back in Punta Cana // měli jsme štěstí i na počasí
new bracelet by Michael Kors, which you will see on the blog very often now // nový náramek od Michaela Korse, který na blogu teď uvidíte často
room detail // nakonec ještě malý detail pokoje