I am so sorry for being a little late with the post, I had to do a lot of things today, so I was able to get upload my outfit from today first in the evening. I am so happy to have this week behind me! Now I will have some time left to relax at the weekend. Today I have worn a combination of my skinny jeans, striped top and a leather jacket over it. I have added my favorite lace-up heels from Asos. I went for my Celine bag and MK watch with my new bracelet from Clashd. I total love their stuff and I think I will get some more bracelets from them. Next week I am planning a weekend getaway, so I hope it will happen.

Dneska jsem se k počítači dostala teprve večer, tak proto mám malé spoždění s článkem. Konečně už jmám týden za sebou, tak doufám, že si o víkendu trochu odpočinu. Dneska bylo u nás opravdu hezky. Vyrazila jsem v pruhovaném tričku, černých skinny džínech a koženkové bundičce. Přidala jsem oblíbené šněrovací boty, Céline, hodinky MK a nový náramek, který mi přišel ze stránky Clashd. Moc se mi líbí jejich šperky, tak si asi ještě něco objednám. Příští týden možná pojedu na menší výlet, tak doufám, že to vyjde.


top - Choies / jeans - Topshop / jacket - Sheinside / heels - Asos / bag - Celine / watch - Michael Kors / bracelet - Clashd / sunglasses - Ray Ban

Follow on Bloglovin - Like me on Facebook - Follow on Twitter - Ask me on Formspring Ask.fm