Today in the afternoon my mom and I went to KaDeWe to check the Chanel store. Just to see if they have the Le Boy bag which I was craving for. In the store were many people and the lady working there told me that they received new Le Boys yesterday. So, I had to decide quickly. When I was leaving the store, there were no Boy bags left. 

Dneska odpoledne jsme se šly s mamkou podívat do KaDeWe, hlavně kvůli Topshopu, kde jsem měla vybraných pár věcí. Kromě jiného jsme se zastavily i  místním Chanelu. Obchod byl přeplněný, protože zrovna včera dostali nové zboží - a to Le Boye. Chtěla jsem se podívat kabelku na živo, zkusit si jí a celkově si jí prohlédnout. Do ruky se mi tak dostal poslední volný kus, který jsem si nakonec i odnesla domů.


The first Le Boy was introduced on the runway in 2011. To be honest, when I first saw the bag, I hated it. Then I have seen it on the internet more often and I fell in love with Le Boy. Now I love this type the most and I am so so happy to have this in my closet!

První Le Boy byl představený v roce 2011. Musím se přiznat, že když jsem kabelku poprvné viděla, nevěděla jsem, jestli to Karl myslí vážně nebo ne, protože se mi vůbec nelíbila. Od té doby jsem ale na ní kompletně změnila názor. Vídala jsem jí čím dál tím víc, viděla trochu jiný model na letišti v Londýně a dokonce jsem si jí zamilovala víc než klasickou 2.55 (po které jsem toužila od mala). Jsem opravdu šťastná, že mám právě Le Boye ve svém šatníku a určitě mě neomrzí, stejně jako Proenza.


Another aspect about Chanel is the price. I mean, on doesn't need Chanel, but if you can afford it and want it, go for it. I hope to wear the bag as much as I can. I think that it will be perfect for the day wear, but also for evening and I can also wear this as clutch. 

Hlavní "problém" Chanelu je samozřejmě cena. Kabelky jsou čím dál tím dražší, nebo lépe řečeno - předraženější. Samozřejmě, že Chanel nepotřebuji, ale je to něco, po čem jsem toužila opravdu dlouho a vím, že kabelku unosím. Hlavně mi přijde super, že se dá kombinovat absolutně se vším a nosit ve dne i večer, přes rameno, křížem i jako psaníčko.


So, don't forget to tell me what do you think about the bag or if you prefer the classy one or Le Boys. There will be a lot outfits with the bag coming up and also some photos from our Berlin stay. Have a nice weekend!

Doufám, že se Vám Le Boy líbí, protože já z něho mám opravdu velkou radost. Nezapomeňte mi napsat do komentářů, po jaké kabelkce toužíte Vy nebo jestli se Vám líbí víc Le boy nebo klasické Chanelky. Kromě spoustu outfitů s Le Boyem se můžete také těšim na random s fotkami z Berlína. Přeji krásný zbytek víkendu!