1. jeansTopshop / 2. top - Nelly / 3. bag - Proenza Schouler / 4. jacket - Reiss / 5. sneakers - Nike / 5. watch - Michael Kors /
6. lipstick - NARS / 7. slip ons - Asos / 8. shorts - Topshop / 9. heels - Asos

Some of you have asked me what is on my wishlist for this season. I have't done wishlist for a while, so I thought I would show you some items I would like to purchase. Tomorrow I am about to do a shopping spree with my friend, so I hope to find some of my wishes.

Někteří z Vás se mě ptali, co mám na svém jarním wishlistu, proto jsem se rozhodla o tom udělat článek a ukázat Vám, co bych si ráda pořídila. Zítra se chystám do Prahy, tak doufám, že si nějaké věci z wishlistu pořídím a případně pak udělám new in :)

1. What I really need is a pair of ripped jeans - I would like to get a pair in black and blue.
2. I have already bought a wrapped blouse in khaki, but I feel like I need one in white as well. It might be perfect with a leather skirt!
3. I have a lot of shoes on my wishlist - I need some pair of leopard slip ons and some new heels for summer. Also I am thinking about getting some Nike sneakers. I really didn't like this trend, however I really like this pair. So maybe I will order it.
4. I am also picking my new handbag - I really like this Proenza Schouler one, but I am also thinking about Mulberry or Givenchy.
5. I just ordered a pair of leather shorts. They are a must-have for summer!
6. Finally I decided to buy new watch - I like this one by Michael Kors. Besides that, I want some new lipstick for spring.

And what about you? What is on your wishlist?

1. Zamilovala jsem se do roztrhaných džínů! Ráda bych si koupila černé a modré. 
2. V minulém outfitu jste mohli vidět "wrapped" halenku v khaki. Chtěla bych si jí koupit také v bílé, myslím, že bude skvělá k džínům nebo koženkové sukni.
3. Na svém wishlistu mám i poměrně dost bot - kromě leopardích slip-onů a sandálů nad podpatku, bych si chtěla pořídit i nové tenisky. Přemýšlela jsem nad těmito od Nike, ale bojím se, že je neunosím. Nebyla jsem velkým fanouškem trendu tenisek, ale teď se mi začíná líbit. Jak to máte s teniskami Vy?
4. Momentálně mě baví tahle Proenza. Je možné, že se buď právě tahle nebo jiná designérská kabelka (Givenchy, Mulberry) na blogu objeví :)
5. Nedávno jsem si objednala koženkové kraťasy a už se nemůžu dočkat až mi přijdou!
6. Konečně jsem se rozhodla pro nové hodinky, a to konkrétně od Michaela Korse. Pravděpodobně s koupí ale počkám do Ameriky, kde vyjdou mnohem levněji. Kromě toho bych si také koupila novou rtěnku.

A co Vy? Co máte na svém wishlistu?