A lot of you kept asking me about my eye make-up an begged me to make a tutorial about that. First, I wasn't really sure how to shoot the tutorial, but I gave it my best and here it is. I hope that some of you will find this useful. The make-up is super easy and super quick!

Hodně z Vás se mě ptalo, jak si maluju oči a jestli bych neudělala nějaký tutorial. Nejdřív jsem si tím moc nebyla jistá, nevěděla jsem, jak to všechno nafotit, ale tak doufám, že návod někomu z Vás pomůže a že se Vám článek bude líbit. Líčení je opravdu jednoduché a rychlé, mně zabere tak 5 minut :) The first two steps is about the eye shadow. I use a nude/beige one as the primary one, which makes the eye bright. Then, I apply an dark brown shade in the back of the eye lid, just like an "smoky" eye, which  creates this beautiful effect. I usually use my Naked palettes, which work the best for me.

První dva kroky se týkají stínů. Jako první nanesu světlé stíny (přes celé víčko), které oči rozzáří. Pak na zadní stranu víčka přidám tmavě hnědé stíny, jako při "smoky" eye a protáhnu je až k spodnímu víčku. Stíny mi vyhovují od Naked, většinou používám svojí Naked Basic nebo Naked 2 paletku.


Then I apply my liquid eye liner to get the "bold" look and the last thing I use is my mascara. And this is it! Super easy and super good looking! Here is how the result looks like:

A nakonec přidám tekuté linky a řasenku. Linky mi nejvíce vyhuvují od Mac, nerozpíjí se a dobře se aplikují a řasenku od YSL. Na tomhle líčení mi nepřijde nic složitého a navíc vypadá dobře. A tady je výsledek: