Last few days I wasn't feeling very well. I feel stressed out, I have to learn a lot and I cannot give my blog and looks the time I wish I could. Anyways I hope that this mood will fade away soon. Because I am stuck at home, learning and studying, I thought I would at least show to you some of my new items! I hope you will like them and will have a better weekend than I do!

Posledních pár dních mi není úplně dobře. Maturita je opravdu stresující a tak se blogu ani outfitům nemůžu věnovat tak, jako předtím. Blogovat mě baví, ale skloubit oboje dohromady není lehké. Doufám, že tohle období bude ale rychle pryč. Ceý víkend jsem doma, musím se učit na maturity z matiky (která je v Německu bohužel povinná) a tak mě napadlo, že bych Vám alespoň ukázala nějaké nové věci. Kromě toho tu new in nebyl už dlouho. Tak snad se Vám budou líbít a doufám, že trávíte víkend líp než já!I was looking for these shoes for ages! When I liked the print, the size was sold out or when the size was okay, the color looked weird... I ended up ordering these ones from Persunmall and I absolutely love them!

Leopardní slip ony jsem sháněla celou věčnost. Když se mi líbil potisk a barva bot, tak neměli mojí velikost. Když už velikost měli, tak zase boty vypadaly divně. Nakonec jsem si objednala tyhle z Persunmall a hned jsem si zamilovala! Myslím, že tu s nima uvidíte hned několik outfitů!Mint and baby blue are my favorite spring/summer colors, so when I saw this leather jacket I had to have it! I had a gift card to Zara, so I didn't have to pay the whole price. I wore it a lot, but I haven't shown it on blog yet. However I would like to post some outfits with the jacket as well.

Mátová a baby blue jsou moje oblíbené jarní/letní barvy. Tuhle koženkou bundu jsem viděla na několika blozích a hned se do ní zamilovala. Když jsem jí viděla v Zaře Na Příkopech, tak to byla jasná volba. Z Vánoc jsem ještě měla dárkovou kartu do Zary, takže jsem nemusela platit plnou cenu. Moc se mi líbí a dofám, že s ní něco nafotím i na blog. I ordered a new pair of sneakers a couple of weeks ago. I planned to wearing them in regular outfits, however I ended up wearing them in gym only. I really like wearing a sporty shoes, but I feel like it doesn't match my style. What do you think? Should I face "my fear" and wear them regularly?

Před několika týdny jsem si objednala nové tenisky Nike. Původně jsem je chtěla nosit normálně, ale nakonec je nosím jenom do posilovny. Sportovní boty se mi v outfitech líbí, ale přijde mi, že se ke mně tehle styl moc nehodí. Co si o trendu teniskek myslíte Vy? I used Daisy by Marc Jacobs for 2 years now and I feel like I needed a change. I got myself a Chanel toilet water and I like this one way better now! I was a little bit scared, because it is not a usual perfume, but it lasts long and I can only recommend it!

Poslední 2 roky jsem používala Daisy od Marca Jacobse. Trochu mě už omrzela, tak jsem se rozhodla pořídit si nějaký nový parfém. Nakonec jsem zkusila toalerní vodu Coco Mademoiselle. Měla jsem strach, že nevydrží tak dlouho, ale musím říct, že má stejnou výdrž jako klasická voňavka. Můžu jí jenom doporučit!


Last thing I wanted to show to you is my ankle Converse. I have already said in my last article that I like Converse a lot and I feel like having a pair of the high ones is also a must have! Which one do you like better? Anyways, I hope you liked my newies and if you had any questions, just let mw know! Besides, I wanted to thank you all for the sweetest comments in my last article! It made ma really happy to hear that you liked that type of article. I was thinking about doing more posts like this, maybe some "How to wear" tips or something like that. What do you think?

Poslední věc, kterou bych Vám chtěla ukázat, jsou černé vysoké Conversky. Už v minulém článku jsem psala, že jsem si tenisky Converse oblíbila celkově a myslím, že vysoké černé patří k základu. Tak doufám, že se Vám věci líbí a pokud máte nějaké dotazy, tak mi je napiště do komentářů nebo na Ask. Také jsem Vám chtěla poděkovat za komentáře k poslednímu článku! Moc mě potěšilo slyšet, že se Vám takový článek líbí (hlavně když jsem ho psala "z nouze" před ústní maturitou). Přemýšlela jsem, že bych mohla dělat podobné články, třeba jednou do měsíce "How to wear" nebo něco v tom stylu. Co Vy na to?

Follow on Bloglovin - Like me on Facebook - Follow on Twitter - Ask me on Formspring Ask.fm