Today I would like to show to you some of random pictures I have taken during our stay in Montego Bay, Jamaica. We spent here 9 days and these are some random shots from my vacation. I had to take these at the hotel only due to my medical condition. I hope you will enjoy the post anyways. Right now I am on my way back home, I should arrive at the Berlin airport on Tuesday in the morning.

Dneska bych Vám ráda ukázala nějaké random fotky, které jsem nafotila za těch 9 dní, co jsme byli v Montego Bay. Kvůli zánětu jsem musela být jenom na hotelu, takže všechny výlety jsme museli odložit. Fotky jsou proto jenom z okolí hotelu, ale i tak doufám, že se Vám budu líbit. Momentálně jsem už na cestě domů. Do Berlína bych měla přiletět ve čtvrtek ráno, tak snad tentokrát žádné zrušené a zpožděné lety nebudou :)


Drinks at the roof of out hotel / Drinky na střeše hotelu


 At the hotel beach / Na pláži u hotelu


Palm trees, beach and the sea / Palmy, pláž a moře


Big YES to hotel breakfast / Velké ANO hotelovým snídaním


Fun times during shootings / Momentka z posledního focení (které mě strašně bavilo, asi díky sukni)


Travel accessories for the airplane / Cestovní nezbytnosti do letadla


Pool by our hotel / Náš bazén


I fell in love with this Triangl bikini <3 / Zamilovala jsem si tyhle plavky z Trianglu <3


Last Mojitos before departure / Poslední Mojita před odletemI fell in love with the Skort! So comfy and chic yet / Hodně jsem si oblíbila skort. Kromě toho, že skvěle vypadá a hodí se skoro ke všemu, je i strašně moc pohodlná


A view of our hotel / Nakonec část hotelu