As I promised, today I would like to show to you some items that I got recently. I have so many new clothes and bags, so I thought I would show it all to you in one article. I am still waiting for some orders and I had to return my birthday present - they sent me wrong item, so I hope they will exchange it quickly, so that I can show it to you when I return from my vacation.

Dneska bych Vám ráda ukázala několik věcí, které mi teď přišly. Na některé objednávky stále čekám, tak doufám, že dorazí až se vrátím z dovolené. Můj narozeninový dárek jsem musela poslat zpět, jelikož mi přišlo něco jiného než jsem si objednala. Celkem mě to naštvalo, chtěla jsem si ho vzít s sebou na dovolenou. Tak snad mi tentokrát už pošlou správnou věc a snad na mě bude balíček čekat až přiletím zpět.First, I would like to show you some of my new bags. I got the YSL clutch in red. I was looking for a red bag for a longer time, I think it might "pop up" some basic outfits, so I am really looking forwards showing this to you in my outfits.

Jako první bych Vám ráda ukázala nové červené psaníčko od YSL. Červenou kabelku jsem chtěla už delší dobu, myslím, že rozzáří jednoduché / jednobarevné outfity. Už se těším, až Vám ji ukážu v outfitu :)


 My second bag is a white clutch by Givenchy. Both bags are from Gasmy. They have their summer sale right now (up to 60% off!), so if you are looking for designer stuff, don't forget to check their sale, because I am pretty sure that you will find there a lot of nice items.

Další kabelka,která mi přišla, je bílé psaníčko od Givenchy. Obě kabelky jsou z italského eshopu Gasmy. PMyslím, že obě budou super na léto. Gasmy má momentálně letní slevy, kde se dají sehnat opravdu hezké kousky za skvělé ceny (až -60%!). Some weeks ago I also got my new Triangl bikini. It will be perfect for my vacation. I have already had some pair from them, however they didn't fit very well. I am so in love with these, the shape is amazing and the material as well! This type is called "Ruby Capricorn" and you can find it here.

Další věc, kteru bych Vám ráda ukázala, jsou nové plavky od Triangl. Jedny jsem měla už před rokem, ale vůbec mi neseděly, tak jsem je nedávno prodala. Teď mi přišly tyhle a musím říct, že jsem opravdu mile překvapená - sedí perfekně a navíc jsou z velice příjemného materiálu. Konkrétně je to typ "Ruby Capricorn" a koupit je můžete tady.I have already told you on my facebook page that  I ordered these sandals from Asos. I was looking for a pair like this for a long time and I am really glad that these were in stock, plus I got 20%! You will definitely meet these here a lot during summer.

Ti, co mě sledují i na facebooku, už vědí, že jsem si objednala tyhele sandálky na podpatku z Asosu. Podobné jsem sháněla celkem dlouho, ale většinou je měli v mé velikosti vyprodané, proto jsem ráda, že jsem stihla tyhle z Asosu, navíc jsem je objednala s 20% slevou!