Today I have another look from Berlin. This was taken by the Berliner Dom, I really loved the location there. I went for an all black look. I feel like if you are wearing more materials in a monochrome look, it looks really good. I have worn my high waisted leather shorts with a simple knit, ankle boots and a big hat. Recently, hats are my favourite and I feel like you will see them here a lot. I also love Vagabond boots and I would like to purchase a new pair for the upcoming season. I will really miss Berlin, but I think I will return there very soon. Besides, I got the best apartment in my college town, so right now I am in the middle of planning and decorating! I will show you my apartment tour once it's done.

Dneska mám pro Vás další, už poslední, outfit z Berlína. Tenhle jsme s Aničkou fotily u Berlínského Domu. Celý Museuminsel se mi moc líbí, tak jsem ráda, že jsme fotky nafotily právě tam. Zvolila jsem all black outfit. Myslím, že monochromové outfity vypadají skvěle, obvzlášť pokud se v nich kombinuje více materiálů. Tentokrát jsem si oblékla koženkové kraťasy s vyšším pasem, oblíbený svetr, kotníkové kozačky a velký klobouk. Boty od Vagabondu jsou skvělé na podzim a na chození po městě, jsou velice pohodlné a ráda bych si na podzim koupila nové. V Berlíně se mi moc líbilo a doufám, že se do něj zase brzy podívám. Z Drážďan to tam trvá kolem 2,5 hodiny, takže tam pravděpodobně budu jezdit často. A když už je řeč o Drážďanech - už jsem si tam našla byt, ze kterého mám opravdu radost. Momentálně plánuji, jak si ho zařídím, pomalu nakupuji zařízení a už se nemůžu dočkat až bude hotový. Určitě Vám potom ukážu, jak vypadá. 


photos by Anička

sweater - American Apparel / shorts - H&M / tights - H&M / boots - Vagabond / hat - Choies / bag - Celine / sunglasses - Ray Ban / watch - Michael Kors / rings - Asos 

SHOP THE LOOK