I can't believe it's three years since I opened Voguehaus! We had our ups and downs, some better days, some worse, but all in all I am so so happy and so thankful for your lovely comments, messages and the long journey together. In order to that I decided to reward one of you with the Daniel Wellington watch! For me information "read more"!

Nemůžu tomu ani uvěřit, že to jsou už 3 roky, co jsem založila Voguehaus. Některé články byly lepší, jiné horší, tak už to bývá, ale vždycky jsem se snažila dělat maximum (a nadále se snažím!). Děkuju Vám všem za Vaše komentáře, vzkazy a hlavně za to, že mě tak dlouho sledujete. Právě tohle mě motivuje blogovat dál. Pokud máte nějaké tipy, jak blog zlepšit nebo přání na články, uričtě mi dejte vědět! Dneska, na 3. výročí Voguehaus, bych chtěla odměnit jednu z mých čtenářek hodinkami Daniel Wellington. Co pro to musíte udělat? To se dozvíte, když rozkliknete článek :)


RULES OF THE GIVEAWAY

1. Be a follower of Voguehaus
2. Like Daniel Wellington on Facebook
3. Comment with a link from Daniel Wellingon official website with the watch you would like to have. You shoud also mention your email, sothat I can contact you if you'll win!

The winner will be picked randomly and announced on Facebook on December, 4th at 9 pm GMT+1 . Wish you good luck!


PRAVIDLA GIVEAWAY

1. Být followerem Voguehaus
2. Likovat Daniel Wellington na Facebooku
3. Okomentovat článek s odkazem hodinek z oficiálních stránek, které byste si přály. Také nezapomeňte napsat Váš email, abych Vás případně mohla kontaktovat.

Vítěz bude vybrán náhodně a oznámen na Facebooku zítra, 4.prosince, v 9 hodin večer. Přeji Vám všem hodně štěstí!