A lot of you guys kept asking me for other posts than just outfits. The weather these days was crazy, so I didn't get the chance to shoot an outfit for you - instead I decided to show you what I usually wear in my handbag.

Hodně z Vás mi psalo, že byste rádi viděli i jiné články než jen ty outfitové. Dnes i včera u nás foukal strašný vítr, takže jsem focení outfitu odložila na zítra. Dneska bych Vám chtěla ukázat, co nosím v kabelce. Musím Vás ale upozornit, že tohle je jen zlomek toho, co většinou v kabelce mám - vždycky s sebou mám totiž milion nepotřebných věcí a díky tomu vlastně pořád "posiluju".


Something, that I have with me most of the time, is my diary. Since I was little I used notebooks and diaries and I kinda got used to writing in it - mostly I write down when my exams or appointments are, however I use it for my blog ideas as well! When traveling, I always write down addresses of place there I wanna see!

Věc, kterou nosím s sebou skoro pořád, je diář. Už od mala jsem měla nejrůznější notesy a diáře a nějak jsem si zvykla do něj všechno psát - hlavně termíny ve škole, různé schůzky, ale také si tam píšu nápady na blog a adresy, kam se chci podívat, když jedu do dovolenou.


Of course you'll find things as probably all of you have in your bags - a wallet, an iphone, keys, ... Talking about my wallet - I have this one by Michael Kors more than three years and I think that this years I will have to purchase a new one. Any ideas where can I get a nice one?

Samozřejmě v kabelce nosím i "základní" věci jako jsou klíče, mobil nebo peněženka. Tu jsem si přivezla před třemi lety z Ameriky a pomalu mi už dosluhuje. Tenhle rok bych si chtěla koupit nějakou novou, jen nevím, kde. Nemáte nějaký tip, kde mají hezké?


Some of my essentials are sunglasses, which (as you all know) I wear A LOT. I also won't go without my lipstick (I am using Yves Saint Laurent and Chanel) and my powder, which has a little mirror inside!

Další věc, bez které bych se neobešla, jsou sluneční brýle Celine. Přivezla jsem si je na podzim z Londýna a hned si je zamilovala. Kromě nich mám vždycky u sebe i rtěnku (Yves Saint Laurent nebo Chanel) a také pudr, ve kterém je malé zrcátko!


Sometimes I have some magazine with me, mostly when I have a doctor-appointment and I know that I will be bored while waiting (I have waiting by the way). Also I used this re-fill Starbucks cup a lot, I always make my own coffee in the morning when I am off to the college! And what do you have in your handbag? Something different? Let me know!

Čas od času si s sebou beru také nějaký časopis, hlavně když vím, že budu někde muset čekat (protože nenávidím čekání). V poslední době jsem si oblíbila tenhle doplňovací Starbucks kelímek, který jsem ve Starbucks náhodou dostala, když jsme letěli na Jamajku. Vždycky si do něj ráno udělám kafe s sebou do školy. A co nosíte v kabelce Vy? Budu ráda, když mi to napíšete do komentářů! :)